Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Роман Санжар: «У Полтаві нам не допоможуть Понде та Ді Франко»

Роман Санжар: «У Полтаві нам не допоможуть Понде та Ді Франко»

Коментар головного тренера львівських «Карпат» Романа Санжара напередодні заключного матчу у 2019-му році проти полтавської «Ворскли».

«Цей рік для «Карпат» виявився дуже непростим, адже влітку розпочалась побудова нової команди. Багато молоді, новачків, процес був доволі складним... Та незважаючи на всі причини і труднощі, вболівальники, гравці та керівництво очікували на значно кращий результат, ніж маємо на даний момент. Шкода, що не вийшло, але у нас є остання гра та, щоб там не було, ми хочемо провести її гідно. Тим паче, що «Ворскла» – наш прямий конкурент».

«Усі хлопці переживають через те, що ми не можемо вже тривалий час перемогти, однак усі працюють та віддаються на тренуваннях на всі сто відсотків. Вважаю, що у фізичному плані команда готова повністю. У першому колі ми обіграли вдома «ворсклян», у неділю докладемо усіх зусиль, щоб привезти з Полтави три очки. Нам не зможуть допомогти Крістіан Понде та Франціско Ді Франко, які зазнали ушкоджень та змушені пропустити заключний тур». 


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

12 Грудня 2019

Схожі новини
Спонсори