fbpx

Матч пам’яті Андрія Гусіна між ветеранами «Карпат» та «Динамо» завершився перемогою львів’ян

Ветерани київського «Динамо» та львівських «Карпат» вшанували пам'ять трагічно загиблого експівзахисника збірної України Андрія Гусіна, якому днями могло виповнитися 47.

Його життя трагічно обірвалося 17-го вересня 2014 року на автодромі «Чайка». Вже більше п’яти років з нами немає цієї світлої людини та справжнього друга, але пам'ять про нього живе, свідченням чого став чудово проведений матч, участь в якому взяли головні команди в кар'єрі Андрія – ветерани ФК «Динамо» (Київ) та ветерани ФК «Карпати» (Львів) 90-х-2000-х років.

За «Карпати» на поле вийшли: Богдан Стронціцький, Володимир Уштан, Іван Павлюх, Володимир Шеремета, Андрій Сапуга, Володимир Вільчинський, Віталій Шумський, Михайло Гурка, Юрій Кудінов, Андрій Покладок, Олег Гарас, Борис Платонов, Сергій Євглевський, Руслан Домніцак.

Тренери: Володимир Журавчак та Олег Бойчишин.

Під динамівськими кольорами у зустрічі взяли участь: Віталій Рева, Сергій Беженар, Владислав Ващук, Юрій Грицина, Юрій Дмитрулін, Василь Кардаш, Ігор Костюк, Віктор Мороз, Сергій Процюк, Сергій Федоров, Олександр Хацкевич, Максим Шацьких, Іван Яремчук. Також біло-сині футболки одягли сини Андрія Гусіна – Андрій та Іван.

Тренери команди: Андрій Біба та Володимир Мунтян.

Матч вийшов дуже цікавим та багатим на події. Футболісти обох команд грали із завзяттям, задоволенням та азартом, проводячи багатоходові атаки, як у часи своєї ігрової кар’єри. Кілька разів від голу команди рятував каркас воріт. Перший м’яч у зустрічі після чудової комбінації забив Андрій Гусін-молодший, а подвоїв перевагу динамівців Ігор Костюк. Проте дуже скоро «Карпати» скоротили відставання у рахунку – стрімку атаку влучним ударом завершив Віталій Шумський. А ще через кілька хвилин рахунок зрівняв Андрій Покладок.

У другому таймі гості своїми моментами скористалися краще. Спочатку сильним і невідпорним ударом львів’ян вивів уперед Михайло Гурка. А буквально через кілька хвилин ще один м’яч у порожні ворота забив Юрій Кудінов. Більше голів у цій зустрічі команди не забивали та рахунок залишився 4:2 на користь карпатівців.

Своїми враженнями від матчу поділився ветеран ФК «Карпати» Богдан Стронціцький: «Це вже п’ятий турнір на честь пам’яті Гусіна. Були дуже раді зустрітись зі старими друзями, як в межах поля, так і поза ним. У цьому поєдинку ніхто не хотів поступатись та була справжня битва на полі, незважаючи на товариські стосунки. Якщо граєш навіть за ветеранів своєї команди, то потрібно підтримувати хорошу фізичну форму та імідж свого клубу», – зазначив Богдан Стронціцький.

Інформаційний центр ФК «Карпати»