Молодь. «Ворскла» U-21 – «Карпати» U-21 – 4:4

18-й тур. 14.12.2019, 13:00. Копили, НТБ «Полтава». 50 глядачів. Похмуро. +3°С.

Арбітр – Дмитро Бондаренко (Одеса).

Асистенти арбітра: Олександр Холодинський (Лозова, Харківська обл.), Олександр Корнійко (Миргород, Полтавська обл.).
Четвертий арбітр – Денис Сердюк (Полтава).

Спостерігач арбітражу – Валерій Курганов (Олександрія, Кіровоградська обл.).

«ВОРСКЛА» U-21: Каневцев, Чуєв, Тарадуда, Мельничук, Биков, Петровіч (Посєвкін, 46), Мамро (Кравчук, 58), Білий, Козиренко (Сємілєт, 77), Артур, Мкомола (Гаджук, 90+2).
Запасні: Солобчук, Дубко, Куценко.
Старший тренер – Віталій Косовський.

«КАРПАТИ» U-21: Горох, Векляк, Авраменко, Бусько, Слива, Панчишин (Карабін, 63), Рудюк, Руніч, Гудзінський (Степанчук, 87), Гірний (Раделицький, 67), Притула.
Запасні: Стегніцький, Калинчук, Мельнійчук, Куртяк.
Старший тренер – Любомир Вовчук.

Голи: Білий, 5 (пен.), Мкомола, 12, Петровіч, 27, Артур, 47 – Бусько, 32, Панчишин, 40, Карабін, 73, Руніч, 81.

Попередження: Мельничук, 18, Каневцев, 75, Артур, 90+3 – Гірний, 28, Притула, 90+1, Горох, 90+3.

Команди забили вісім м’ячів у цій зустрічі, але переможця виявити не змогли.

Для гостей гра розпочалась за жахливим сценарієм. За 12 стартових хвилин карпатівці пропустили двічі: спочатку Артем Білий впевнено реалізував 11-метровий удар, а згодом Оскар Йохана Мкомола подвоїв перевагу своєї команди. Львів’яни відповіли красивим пострілом Василя Руніча з-за меж штрафного майданчика, але Данило Каневцев парирував удар нашого півзахисника. Полтавці продовжували натиск на ворота «зелено-білих» та забили втретє у цьому матчі: Тодор Петровіч вибіг віч-на-віч з Валентином Горохом та доволі впевнено переграв нашого голкіпера – 3:0.

Підопічні Любомира Вовчука зуміли відіграти один гол: Роман Слива виконав блискучу подачу з лівого флангу, замкнув його навіс капітан дублерів «Карпат» Андрій Бусько – 3:1. На цьому «леви» не зупинились та наприкінці першого тайму зробили рахунок 3:2 – Орест Панчишин завдав неймовірного удару зі штрафного та не залишив жодних шансів Каневцеву.

Одразу по перерві «ворскляни» забили знову: Артур пробив з-за меж штрафного майданчика та зробив перевагу своєї команди більш комфортною – 4:2. Після цього команди заспокоїлись та лише час від часу створювали напівмоменти. Все змінилось, коли на футбольному полі з’явився Ярослав Карабін: він вдало скористався помилкою воротаря господарів та скоротив відставання своєї команди – 4:3. Практично у наступній атаці карпатівці забили четвертий: Василь Руніч у своєму фірмовому стилі втік від гравців «Ворскли», вибіг віч-на-віч з Данилом Каневцевим і не залишив йому жодної можливості врятувати полтавців від четвертого пропущеного м’яча. Фінальні хвилини зустрічі проходили за переваги господарів, але «леви» проявили справжній характер та зуміли здобути вольову нічию у заключному протистоянні 2019-го року.