Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Александру Бойчук: «Мій гол – наслідок якісної командної взаємодії»

Александру Бойчук: «Мій гол – наслідок якісної командної взаємодії»

Карпатівський нападник Александру Бойчук відзначився у другому турі поспіль. Втім, як і в протистоянні з «Десною», львів’яни знову поступилися. Про свої емоції після зустрічі в Полтаві форвард розповів у коментарі Інформаційному центру ФК «Карпати».

«Вважаю, що нам дуже не пощастило, – каже Бойчук. – Склалося враження, ніби судді були проти нас. Однак команда демонструвала характер і загалом діяла непогано. Прикро, адже нам не вистачило реалізації моментів. Епізод з пенальті виглядає сумнівно. Ми спілкувалися в роздягальні відразу після матчу, і Тім казав, що м’яч не влучав у руку. Якщо і невеликий дотик був, то рука була притиснута до тіла. Як на мене, в таких епізодах неправильно призначати пенальті».

«У нас була велика мотивація і жодних думок про відпустку і бути не могло. Розуміли, що треба поборотися за позитивний результат. Кожен з гравців працював на максимумі, мав величезне бажання – команда бігла в атаку. Домовилися в другому таймі грати не менш агресивно, ніж до перерви. Можливо, не вистачило досвіду і майстерності. Дуже прикро, що додому повертаємося без зароблених очок. Мій гол – це наслідок якісної командної взаємодії. Хлопці розкрили фланг, ми відчули одне одного і змогли швидко зрівняти рахунок. Те, що я просто підставив ногу – це результат хорошої гри кожного з партнерів».

«Поле було справді важким, але всі ми були готовими до цього. Ще перед матчем побачили, наскільки воно в’язке і одразу підібрали відповідні шипи. Інакше це суттєво впливало б на координацію рухів. Через дощ газон «розривався», хоча складно було не лише нам, а й нашим суперникам», – сказав Александру. 


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

15 Грудня 2019

Схожі новини
Спонсори