Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Карпатівське свято Миколая: смаколики, сувеніри, емоції та справжній Деда Мороз (ФОТО, ВІДЕО)

Карпатівське свято Миколая: смаколики, сувеніри, емоції та справжній Деда Мороз (ФОТО, ВІДЕО)

Напередодні свята Миколая, за доброю традицією, ФК «Карпати» разом зі своїми спонсорами та партнерами відвідав 5 навчальних закладів, де привітав дітей та подарував різноманітні приємні сюрпризи. Друзями «зелено-білих» та помічниками Миколая цього разу виступили ПрАТ «Карлсберг Україна» та ТОВ «КФ «Ярич». Гравці львівської команди – голкіпер Олег Кудрик та Ярослав Деда – долучились до благодійності та із великим задоволенням дарували дітлахам різноманітні смаколики та сувеніри. 

Першим закладом, який відвідали львів’яни, стала ДЮФШ «Карпати», де гравці зустрілись з наймолодшими карпатівцями. Після того, як майбутні «леви» отримали свої подарунки, вони жваво поспілкувались з Олегом Кудриком та Ярославом Дедою.

Для того, аби завезти подарунки усім закладам, знадобилася чимала за розмірами платформа з ящиками із солодкою водою, іграшками, книжками та іншими презентами від «Карлсберг Україна» та ТОВ «КФ «Ярич».

Наступним пунктом для делегації «Карпат» стала школа-інтернат Марії Покрови для дітей із вадами слуху. В актовому залі панувала неймовірна дружня атмосфера, діти з посмішками на обличчях зустріли гравців улюбленого клубу. Коли отримали подарунки, були безмежно раді та закликали карпатівців зробити загальне фото. 

Після цього карпатівці попрямували до школи-інтернату для дітей із вадами зору. Таких закладів в Україні обмаль, учні цієї школи активно займаються спортом, зокрема плаванням та шахами, але, безумовно, люблять і футбол, а на карпатівців чекають щороку, у переддень свята Миколая. Ось і цього разу діти із задоволенням вислухали «левів», зокрема палко підтримали слова Олега Кудрика, який зазначив: «Завжди потрібно впевнено йти до своєї мети та ніколи не здаватись». 

Передостаннім закладом, який відвідали гравці львівського клубу, був навчально-реабілітаційний центр «Джерело», де займаються діти та молодь із важким недугом – дитячо-церебральним паралічем. Найбільш емоційним там виявився хлопчик на ім`я Артур, який із задоволенням проводив екскурсію закладом, розпочавши її безапеляційно: «Пацани, давайте за мною!»

Вже наприкінці дня Деда та Кудрик мали зустріч із семикласниками Академії «Карпат». Вони додали хлопцям впевненості та мотивації. Юні карпатівці ж пообіцяли, що будуть докладати максимум зусиль, щоб через років п’ять боротися за місце в основному складі команди. 

ФК «Карпати» щиро вдячний ПрАТ «Карлсберг Україна» та ТОВ «КФ «Ярич» за допомогу в організації свята для тих, хто цього потребує.


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

18 Грудня 2019

Схожі новини
Спонсори