Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

«Карпати-08» – фіналісти Кубку талантів

«Карпати-08» – фіналісти Кубку талантів

22-го грудня у спортивному комплексі «Електрон» відбувався груповий етап та плей-оф Кубку талантів. Підопічні Назара Савицького вийшли у фінал цього турніру, доволі впевнено подолавши попередній етап. Команду «Карпати» було поділено на дві групи: «жовті» та «зелені». 

СКЛАДИ КОМАНД

«КАРПАТИ» (Зелені): Дрешер, Мельник, Залипка, Гавура, Кузик, Бузько, Вонсович, Коткевич, Шелепінський, Лоїк, Сеник.

«КАРПАТИ» (Жовті): Баглай, Хлівнюк, Ковтун, Ковалик, Лильо, Давид, Соломон, Гураль, Жураєв, Деркач, Назаренко.

Отож, «Карпати-08» (жовті) та «Галичина-08-1» (Львів) зіграють у фіналі Кубку талантів у віковій групі 2009-го року народження. Поєдинок відбудеться 27-го грудня 2019-го року в манежі СКА.

Своїми враженнями від турніру поділився тренер львівських «Карпат-2008» Назар Савицький: «Вважаю, що такі змагання допомагають дітям розвиватись. Зрозуміло, що на кожну гру ми ставимо свої завдання, але в будь-якому випадку хлопцям потрібно грати, брати участь у таких турнірах, щоб набувати досвіду. Звісно, я би хотів побачити карпатівський фінал, однак приємно, що одна із моїх команд боротиметься за звання переможця. Наша команда («зелених») грала проти «Галичини», тому можу з впевненістю сказати, що нас очікує дуже непростий фінал,адже будемо протистояти сильному супернику», – зазначив наставник.


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

23 Грудня 2019

Схожі новини
Спонсори