Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Карпатівці продовжують підготовку до весняної частини УПЛ (ФОТО, ВІДЕО)

Карпатівці продовжують підготовку до весняної частини УПЛ (ФОТО, ВІДЕО)

18-го січня, у суботу, на заміській базі в Брюховичах «леви» провели два тренування. Після ранкового заняття на гравців чекав обід, згодом львів’яни знову повернулись на базу та займались на полі. Холодна погода супроводжувала інтенсивне заняття «зелено-білих». 

Головний тренер карпатівців Роман Санжар традиційно залучає молодих гравців «Карпат» до тренувань з «основою». Цього разу поруч зі старшими партнерами по команді займалися Ростислав Лях, Остап Притула, Олег Веремієнко, Андрій Артим та Роман Слива. 

Спочатку хлопці провели розминку під чітким керівництвом тренерського штабу. Згодом вони отримали настанови від коуча «Карпат» та розпочали виконувати низку фізичних вправ. Після цього футболісти розділились на п'ятірки та зіграли у «квадрат». Надалі гравці активно працювали над володінням м’яча та вже наприкінці тренування провели двосторонню гру. 

Нагадаємо, що перша частина зборів відбуватиметься у Львові до 24-го січня. Другу частину підготовки заплановано провести у Туреччині з 25-го січня до 15-го лютого. 

Більше фотографій з тренування ви знайдете в альбомі «Підготовка карпатівців до весняної частини УПЛ»


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

18 Січня 2020

Схожі новини
Спонсори