Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Тренування «Карпат» напередодні вильоту до Туреччини (ФОТО, ВІДЕО)

Тренування «Карпат» напередодні вильоту до Туреччини (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 22-го січня, на заміській базі в Брюховичах у рамках першого етапу підготовки до весняної частини сезону відбулось два заняття футболістів львівських «Карпат». Зранку гравці займались силовими вправами у тренажерному залі та виконали крос, а вже після обіднього відпочинку карпатівці приступили до заняття на футбольному полі. На базі команду зустрів поривчастий вітер та сніг, однак це не завадило «левам» якісно провести тренування. 

Окрім гравців «молодіжки», які вже традиційно тренуються разом із «основою», Роман Санжар залучив до занять хлопців із юніорської команди «Карпат»: Владислава Мудрика, Валентина Гороха, Юрія Тлумака, Юрія Раделицького та Максима Хланя. 

Спочатку команда провела розминку, а згодом гравці отримали вказівки від тренерського штабу та розпочали інтенсивне тренування. Карпатівці добряче попрацювали над контролем м’яча, зіграли у «квадрат», а на завершення провели двосторонню гру. 

Нагадаємо, що вже у суботу, 25-го січня, «Карпати» вирушать до Туреччини, щоб провести другий етап підготовки до весняної частини чемпіонату. Там делегація «зелено-білих» матиме два місця дислокації: спершу карпатівці мешкатимуть в Сіде, а згодом переберуться у Белек. Як і зазвичай, «леви» матимуть комфортні умови для проживання і в їхньому розпорядженні будуть окремі поля для тренувань. Збори триватимуть до 15-го лютого, а вже 22-го лютого львів’яни вдома на стадіоні «Україна» прийматимуть «Дніпро-1».

Більше фото ви знайдете в альбомі «Тренування «Карпат» напередодні вильоту до Туреччини»


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

22 Січня 2020

Схожі новини
Спонсори