Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Андрій Садовий: «Коли непроста ситуація, потрібно допомогти, а не ставити підніжку» (ВІДЕО)

Андрій Садовий: «Коли непроста ситуація, потрібно допомогти, а не ставити підніжку» (ВІДЕО)

Сьогодні мер Львова Андрій Садовий розпочав засідання виконавчого комітету Львівської міської ради з обговорення ситуації, що склалася зі стадіоном «Україна» та передачею земельної ділянки львівським «Карпатам».

«Вчора відбулося засідання сесії Львівської міської ради, на якому розглядалося питання закріплення земельної ділянки навколо стадіону, де виступають «Карпати». Дуже неприємно, що не вистачило голосів і дане питання не було проголосоване. Можна говорити про різні речі, але «Карпати» – це наша футбольна команда. «Карпати» грали на цьому стадіоні і будуть завжди грати. І сьогодні, коли в клубу непроста ситуація, їм потрібно допомогти, а не ставити підніжку. Вважаю, що це прикре непорозуміння», – заявив Андрій Іванович.

Також Андрій Садовий звернувся до заступника міського голови з містобудування Любомира Зубача з ініціативою повторно включити «карпатівське питання» у порядок денний наступної сесії ЛМР. «Я принципово наполягатиму на тому, що футбольний клуб «Карпати» повинен мати легітимне право і надалі виступати на цьому стадіоні. Якщо клуб висловлює бажання провести реконструкцію, ми підтримаємо це. Це наш футбольний клуб! Зараз багато футбольних клубів з’являються, зникають, а «Карпати» були, є і будуть!», – сказав мер Львова.


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

24 Січня 2020

Схожі новини
Спонсори