fbpx
Купуйте онлайн без черг!КВИТКИ
Карпатівські рюкзаки зі знижкою 50% - лише 325 грн!FCKL Store

Гішам Лейоус: «Гадаю, каші не зіпсував»

Коментар 19-річного форварда львівських «Карпат» Гішама Лейоуса після товариського матчу проти братиславського «Слована».

«Я вийшов на поле у другому таймі та, гадаю, каші не зіпсував. Якщо загалом говорити про перший спаринг, вважаю, що ми зіграли добре. У наступних матчах продемонструємо ще більше активності та належним чином підготуємось до весняної частини чемпіонату України».

«Тренер говорив зі всією командою у роздягальні, сказав, щоб ми проявили наш справжній характер, не припускались помилок та насолоджувались грою. Наших вболівальників хочу запевнити, що ми робимо все можливе для того, щоб покращити турнірне становище. Ми кожного дня наполегливо працюємо та я сподіваюсь, що все складеться якнайкраще».

«Упродовж моєї футбольної кар’єри довелось побувати на багатьох тренувальних зборах, але вважаю, що даний етап підготовки із «Карпатами» найкращий серед усіх, що у мене були – для нас створені всі умови, які необхідні професійному футболісту. Відчуваю себе цілком комфортно та думаю, що ми зможемо досягти успіху».

Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»