Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Тріо карпатівців зіграли проти збірної Англії

Тріо карпатівців зіграли проти збірної Англії

Підопічні Олександра Петракова в товариському матчі на рівних діяли проти однієї з кращих юнацьких збірних Європи. Серед карпатівців у цьому поєдинку брали участь Віталій Роман, Максим Хлань та Дмитро Шостак. Натомість Гліб Савчук залишився на лаві запасних. 

Вчора, юнацька збірна України U-17 (футболісти не старші 2003 року народження) провела перший із трьох запланованих на іспанському зборі спарингів. Суперником команди Олександра Петракова була збірна Англії.

Зустріч пройшла у приблизно рівній боротьбі. Якщо перший тайм був за англійцями, то у другій 45-хвилинці перевагу мали «синьо-жовті». В одному з епізодів Микитишин влучив у стійку, однак рахунок так і не було відкрито – 0:0.

Товариський матч

Україна (U-17) – Англія (U-17) – 0:0

УКРАЇНА: Ісенко (Пузанков, 90), Козик, Роман, Мампассі, Булеза, Очеретько (Лебедєв, 46), Кононов (Микитишин, 66), Хлань (Капінус, 66), Шубін (Хромей, 77), Ден. Шостак (Довгань, 77), Дм. Шостак.

Нагадаємо, що в Марбельї підопічні Олександра Петракова зіграють ще два товариські матчі: 8 лютого зі збірною Бельгії й 10-го – знову з англійцями. 
 

Інформаційний центр ФК «Карпати»

07 Лютого 2020

Схожі новини
Спонсори