Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Ярослав Деда: «Почуваюся набагато краще, вже не відчуваю болю»

Ярослав Деда: «Почуваюся набагато краще, вже не відчуваю болю»

Напередодні вильоту на збори з тренувального табору «зелено-білих» надійшла тривожна звістка – Ярослав Деда, який набрав чудову форму, пропустить весь етап підготовки до другої частини сезону. Поки команда наполегливо працює у Туреччині, в Ярослава свої завдання і турботи – залікувати травму і якнайшвидше повернутися на поле. 

«Зараз почуваюся набагато краще, вже не відчуваю болю, – розповідає футболіст. – Проте лікарі кажуть, що про повноцінні тренування говорити поки надто рано. Орієнтовно за три тижні я повинен пройти певні процедури, а тоді кінцеве обстеження. Далі буде робота за індивідуальною програмою і процес набрання форми. На даний момент мої фізичні навантаження обмежуються походами у басейн і роботою на велотренажері. Перебуваю на зв’язку з партнерами, зокрема з Олегом Кудриком, слідкую за їхньою роботою на зборах».

«Все трапилося спонтанно – на тренуванні трохи невдало наступив на ногу. На правій нозі у мене раніше була операція, відбулося зрушення. У мене були серйозні травми, зараз складність менша, проте також дуже неприємно було, коли дізнався, що пропущу збори. Розумію, що треба боротися з обставинами, не засмучуватися і працювати. Прагну повноцінно залікувати травму і уникнути в майбутньому схожих проблем. Чи буду готовий зіграти у весняній частині чемпіонату? Однозначно».


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

12 Лютого 2020

Схожі новини
Спонсори