Favbet Ліга. «Колос» – «Карпати» – 2:1 (ВІДЕО)

20-й тур. 29.02.2020, 17:00. Київ, стадіон «Оболонь-Арена». 2 780 глядачів. Переважно хмарно. +3°С.

Арбітр – Максим Козиряцький (Запоріжжя).

Асистенти арбітра: Олександр Холодинський (Лозова, Харківська обл.), Денис Шудрік (Сімферополь).
Четвертий арбітр – Геннадій Серпутько (Одеса).

Делегат УАФ – Юрій Титаренко (Київ).
Спостерігач арбітражу – Сергій Задіран (Дніпро).

«КОЛОС»: Волинець, Єфремов, Гавриш, Петров, Ємець, Богданов (Задоя, 80), Оріховський, Смирний, Ільїн, Морозко (Вільхамссон, 68), Бондаренко (Кожушко, 80).
Запасні: Яшков, Максименко, Чорноморець, Лисенко.
Головний тренер – Руслан Костишин.

«КАРПАТИ»: Кудрик, Т. Халл, Гіоргадзе, Слива (А. Козак, 46), Мартінс, Кльоц, Назарина, Г. Пасіч, Лях, Притула, Бойчук (Кіриленка, 74).
Запасні: Каніболоцький, Хахльов, Прийма, Тлумак, Матар.
Головний тренер – Роман Санжар.

Голи: Ільїн, 11, Петров, 42 – А. Козак, 78.

Попередження: Ємець, 25, Смирний, 84 – Бойчук, 45, Гіоргадзе, 47, Г. Пасіч, 65, Притула, 77, Назарина, 90+3.

На голи Олега Ільїна та Кирила Петрова львів’яни відповіли тільки влучним ударом Артема Козака. Як наслідок, поразка «Колосу» 1:2.

Тренерський штаб «Карпат» зробив кілька вимушених замін, тому в стартовому складі «левів» на матч з «Колосом» з’явився Роман Слива, який покликаний був замінити дискваліфікованого Владислава Дубінчака. Крім того, у центрі нападу замість Матара Діейє, який зазнав невеликого ушкодження, вийшов Александру Бойчук. Зате жодних змін у порівнянні з виграшним поєдинком минулого туру, не зробив Руслан Костишин.

На 11-й хвилині господарі відкрили рахунок. Навісна передача з лівого флангу знайшла свого адресата у штрафному майданчику – Олег Ільїн виграв боротьбу у Сливи і головою спрямував м’яч у кут воріт Олега Кудрика. Львів’яни могли відповісти вже за кілька хвилин, однак удар головою Тіма Халла, який прийшов на «стандарт», виявився неточним.

Спроби гостей відігратися були невдалими. «Колос» безпомилково захищався і не дозволяв наблизитися «зелено-білим» до власних воріт. Натомість під кінець тайму вдруге забили ковалівці. Кудрик парирував удар зі штрафного від Андрія Богданова, втім впоратися із добиванням від Кирила Петрова не зумів – 0:2.

По перерві «леви» почали діяти гостріше. На 55-й хвилині Дмитро Кльоц відпасував на Геннадія Пасіча, а той змістився у центр і завдав потужного удару – Євген Волинець у падінні відбив м’яч. Через десять хвилин Пасіч пройшов кількох суперників і ввірвався у воротарський майданчик. Карпатівець задалеко відпустив від себе м’яч і зіткнувся з воротарем. Згодом гостро відповів «Колос». Черговий постріл зі штрафного, цього разу від Павла Оріховського, прийняла на себе штанга.

Ближче до завершення зустрічі «леви» все активніше діяли в атаці. Двічі класно пробивав Єгор Назарина (в одному з епізодів Волинець не без проблем відвів загрозу). Пізніше шансом не скористався Артем Козак – «Колосу» вдалось відбитися. Проте ненадовго – подача від кутового прапорця Остапа Притули увінчалася ударом головою того ж таки Козака, який виграв позиційну боротьбу на ближній штанзі – 1:2!

Незважаючи на те, що до завершення матчу залишалося достатньо часу на порятунок, підопічні Романа Санжара не змогли уникнути поразки. На 5-й компенсованій хвилині «зелено-білі» отримали ідеальну нагоду для цього – Петров порушив правила проти Марвіна Мартінса неподалік штрафного майданчика. Вирок взявся виконувати Назарина. Постріл Єгора прийняла на себе стінка, точніше рука Євгена Смирного. Арбітр пенальті призначити не наважився.