Молодь. «Карпати» U-21 – «Олександрія» U-21 – 0:0 (ВІДЕО)

21-й тур. 03.03.2020, 13:00. Львів, стадіон «Сокіл». 100 глядачів. Переважно хмарно. +13°С.

Арбітр – Максим Козиряцький (Запоріжжя).

Асистенти арбітра: Володимир Журибіда (Луцьк), Володимир Дорошенко (Житомир).
Четвертий арбітр – Софія Причина (Львівська обл.).

Спостерігач арбітражу – Євген Абросимов (Одеса).

«КАРПАТИ» U-21: Задерейко, Харжевський, Авраменко, Куртяк, Степанчук, Тлумак (Б. Козак, 57), Рудюк (Сільченко, 82), Гудзінський, Кіриленка (Карабін, 55), Бойчук, Лісовик (Бей, 89).
Запасні: Горох, Слива, Бичек.
Старший тренер – Любомир Вовчук.

«ОЛЕКСАНДРІЯ» U-21: Степанцов, Альянов, Петренко (Пастухов, 72), Литвяк, Устименко (Новіков, 80), Підручний (Дудка, 90+3), Микитюк, Шендрік, Протасов (Водяницький, 90+1), Глоба (Куліш, 60), Мельник.
Запасні: Рудик, Коноваленко.
Старший тренер – Олександр Ломко.

Попередження: Б. Козак, 63, Гудзінський, 90+3 – Устименко, 31.

Вже на старті зустрічі карпатівці створили гостроту біля воріт суперника: Кірил Кіриленка виконав подачу з правого флангу на Александру Бойчука, але форвард «зелено-білих» пробив вище воріт. Після цього у Бойчука були ще дві нагоди для того, щоб відкрити рахунок у цій зустрічі, однак обидва його удари з-за меж штрафного майданчика не стали надто небезпечними.

Олександрійці намагались атакувати та створювати небезпеку біля воріт «Карпат», найкращий шанс мав Євген Протасов: гравець завдавав удару, здавалось, вже у порожні ворота, але з лінії м’яч у підкаті вибив Любомир Степанчук, врятувавши «левів» від голу. Також відзначитись міг Антон Шендрік, але м’яч після його удару головою пролетів над поперечкою. Наприкінці першого тайму після помилки голкіпера гостей карпатівці заробили право на вільний удар, але Петро Харжевський та Бойчук не зуміли вдало реалізувати перспективну нагоду.

По перерві гра заспокоїлась, перші 15 хвилин другого тайму команди більше боролись в центрі поля. Згодом львів’яни знову почали активно грати біля воріт гостей, свої моменти не використали Вадим Гудзінський та Бойчук. Суперник відповів пострілом від Богдана Литвяка, але надійну гру продемонстрував кіпер «зелено-білих». Найкращий шанс забити втратили Харжевський та Олександр Авраменко: спочатку Петро влучив у стійку та одразу на добиванні був Авраменко, м’яч після його удару парирував Богдан Степанцов. Отож, протистояння молодіжних команд «Карпат» та «Олександрії» завершилось «сухою» нічиєю.