Favbet Ліга. «Карпати» – «Олександрія» – 0:4 (ВІДЕО)

21-й тур. 04.03.2020, 19:30. Львів, стадіон «Україна». 1 116 глядачів. Дощ зі снігом. +1°С.

Арбітр – Дмитро Кривушкін (Харків).

Асистенти арбітра: Ігор Дебенко (Івано-Франківськ), Євген Данильченко (Луганськ).
Четвертий арбітр – Максим Козиряцький (Запоріжжя).

Делегат УАФ – Віктор Наскалов (Мукачево, Закарпатська обл.).
Спостерігач арбітражу – Михайло Овчар (Калуш, Івано-Франківська обл.).

«КАРПАТИ»: Каніболоцький, Т. Халл, Гіоргадзе (Прийма, 63), Дубінчак, Мартінс, Кльоц (Хахльов, 63), Назарина, Притула, Лях, А. Козак (Лейоус, 46), Матар.
Запасні: Кудрик, Сич, Тлумак, Руніч.
Головний тренер – Роман Санжар.

«ОЛЕКСАНДРІЯ»: Паньків, Бабогло, Третьяков, Мірошніченко, Лучкевич, Сітало, Гречишкін (Гордієнко, 85), Банада, Вантух (Стецьков, 76), Мишенко (Довгий, 74), Дубра.
Запасні: Білик, Бухал, Грицук, Задерака.
Головний тренер – Володимир Шаран.

Голи: Третьяков, 37 (пен.), 58, Сітало, 73, Банада, 90.

Попередження: А. Козак, 13, Т. Халл, 31, Назарина, 59 – Мірошніченко, 50, Довгий, 90+1.

Львів’яни отримали чотири «сухих» м’ячі у власні ворота і розгромно поступилися на «Україні».

Місце у воротах «левів» зайняв дебютант Антон Каніболоцький. Також у стартовий склад після дискваліфікації повернувся Владислав Дубінчак. Автор гола у ворота «Колоса» в минулому турі Артем Козак також розпочав поєдинок в основному складі. Крім того, на вістрі атаки розташувався Матар Діейє, який через проблеми зі здоров’ям не грав у минулому турі. Кількох виконавців у порівнянні з недавньою грою проти ПФК «Львів» змінив і Володимир Шаран. Місце у воротах зайняв Юрій Паньків, в центрі оборони з’явився Владислав Бабогло, а на фланзі вийшов Максим Третьяков.

Господарі розпочали матч впевнено і одразу взяли м’яч під свій контроль. «Карпати» однаково активно використовували обидва фланги. Справа до ударів доходила нечасто. Чи не найнебезпечнішим моментом у ці хвилини був удар Козака після прострілу з правого флангу Марвіна Мартінса. На 20-й хвилині затишшя олександрійців в атаці перервав Третьяков, постріл якого з кута дістав Каніболоцький.

Під завісу тайму «Олександрія» відкрила рахунок. Спочатку рефері проспав відвертий фол на Дубінчаку і призначив кутовий не на користь львів’ян. Втім на цьому Дмитро Кривушкін не зупинився і вказав на «позначку» не за порушення правил, а за крик... Бабогло у боротьбі з Мартінсом та Єгором Назариною впав у штрафному майданчику, але при цьому видав цілу порцію показових страждань. Цього виявилося достатньо для того, щоб призначити пенальті. Третьяков із завданням впорався і реалізував одинадцятиметровий – 0:1.

Малюнок гри у другому таймі не сильно відрізнявся від того, що відбувалося на полі до перерви. З тією лише різницею, що на «зелено-білих» тиснув незадовільний результат. «Олександрія» обрала тактику дрібних фолів і намагалася на підступах до воріт усіма можливими методами зупиняти суперника. При першій нагоді підопічні Шарана вибігали в контратаку, проте «Карпатам» вдавалося балансувати між спробами формувати атаки та уважно грати при обороні.

Однак на 58-й хвилині захисники «левів» відверто помилилися – Третьяков залишився наодинці перед воротами і відправив м’яч у сітку. Далі карпатівці посипалися, а «Олександрія» збільшила перевагу в рахунку. Класна комбінація гостей на правому фланзі увінчалася навісом Дениса Мірошніченка на Артема Сітала, який з другої спроби пробив Каніболоцького. Крапку в матчі поставив Євген Банада – футболіст гостей отримав м’яч, розвернувся і з вигідної позиції вразив ціль 0:4.