Роман Санжар: «Багато зустрічей попереду, команда може врятуватись» (ВІДЕО)

Післяматчева пресконференція головного тренера «Карпат».

«Знову сумнівне суддівське рішення вплинуло на хід зустрічі. В результаті пенальті та рахунок – 0:1, хлопці зламались. Ми поговорили з ними та я сказав, що нам вкотре доводиться грати проти чотирнадцяти гравців. Я не зміг підібрати слів, щоб якось витягнути футболістів, тому що вже скільки матчів ми працюємо, хлопці налаштовуються та намагаються не звертати уваги на помилки… Вийшли на другий тайм та зламались, за рахунком ми вже десь почали відкриватись, бігти вперед та отримали ще м’ячі у власні ворота».

«Безумовно шкода, що немає системи VAR у нашому матчі. У цій зустрічі я зрозумів, що ми не зможемо витягнути цю гру, тому випустив на поле Василя Прийму та Олексія Хахльова для того, щоб подивитись на них та отримати інформацію. Як би не було важко команді та мені працювати за таких обставин, навіть за нашої дуже тривалої серії без перемог, у нас є шанс. Багато зустрічей попереду та команда може врятуватись. Це буде важко зробити за таких умов, але я вірю в це та зроблю все від себе залежне, знайду слова, щоб витягнути хлопців з цього стану».

«Вважаю, що гравці психологічно зламались, тому що розмови в роздягальні єдині. Я вже не говорю за якісь епізоди. Кожну зустріч пенальті у ворота суперника не ставлять, а в наші знаходять. Перший тайм був більш менш рівний, з невеликою перевагою «Олександрії», а у другій половині зустрічі ми просто зламались, але все ще попереду, ми побачимо».

«В клубі непроста ситуація, є деякі борги та хлопці йшли в команду, бо знали мене та «Карпати» для них – клуб з великою історією, грає у Прем’єр-лізі, тому вони тут для того, щоб врятувати команду. Однак у нас нестабільна фінансова ситуація, тому хлопці, розуміючи це все, прийшли не просто відбути номер, а дійсно допомогти. У них є бажання та вони не дивляться на те, що чогось бракує. Футболісти працюють та по їх відношенню у мене немає ніяких запитань. Впевнений, що вони нам допоможуть. Ми зменшили бюджет, є бажання клубу грати молоддю, але я переконав, щоб не виступати абсолютно молодими гравцями, адже повинні бути більш досвідчені футболісти, клуб пішов на зустріч та ми підписали цих хлопців. Сама молодь не витягне сезон, це всі розуміють».

«Нам не можна, щоб якісь гравці випадали, тому що рівноцінних замін немає. Хлопці, які прийшли наприкінці зборів, ще знаходяться не в оптимальних кондиціях. Звідси і травма Танчика, та Матар ще не зовсім готовий, адже багато пропустив. Сподіваюсь на те, що вони наберуть форму, у нас налагодиться правильний баланс молоді та досвідчених гравців. Просто з нами не буде, все ще попереду».

Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»