Favbet Ліга. «Львів» – «Карпати» – 0:0 (ВІДЕО)

22-й тур. 08.03.2020, 14:00. Львів, стадіон «Україна». 5 436 глядачів. Похмуро. +6°С.

Арбітр – Віктор Копієвський (Кропивницький, Кіровоградська обл.).

Асистенти арбітра: Максим Чос (Київ), Олександр Дашко (Вишгород, Київська обл.).
Четвертий арбітр – Олександр Шандор (Львів).

Делегат УАФ – Степан Понайда (Львів).
Спостерігач арбітражу – Орест Шмигельський (Львів).

«ЛЬВІВ»: Сарнавський, Яковеллі (Ренан, 85), Татарков, Богунов (Велвес, 68), Люлька, Приймак, Жонатан, Бопесу, Гончар, Сабіно, Алваро.
Запасні: Пеньков, Кравчук, Клименчук, Шина, Бусько.
Головний тренер – Єгіше Мелікян.

«КАРПАТИ»: Кудрик, Т. Халл, Гіоргадзе, Дубінчак, Мартінс, Кльоц, Хахльов (А. Козак, 67), Г. Пасіч, Лях, Притула (Прийма, 83), Матар (Бойчук, 83).
Запасні: Каніболоцький, Лейоус, Тлумак, Сич.
Головний тренер – Роман Санжар.

Попередження: Люлька, 50, Жонатан, 65 – Дубінчак, 21, Гіоргадзе, 34, Матар, 40.

Вилучення: Жонатан, 90+1 (друге попередження).

Львівське дербі виявилося багатим на боротьбу та порушення правил, однак не на забиті голи. Як наслідок, нульова нічия у заключному поєдинку регулярної частини УПЛ.

Якщо в середу місце у воротах «зелено-білих» займав Антон Каніболоцький, то на дербі у старті вийшов Олег Кудрик. Дискваліфікованого Єгора Назарину змінив Олексій Хахльов – для нього це був прем’єрний вихід в основі «левів». Також повернувся на поле Геннадій Пасіч, який проти «Олександрії» не грав через дискваліфікацію. Головне завдання для Єгіше Мелікяна полягало у якісній заміні дискваліфікованих центральних захисників Сергія Борзенка та Антона Браткова. На дербі наставник номінальних господарів обрав пару Владислав Приймак – Сергій Люлька.

Перший удар у ствір завдали гравці ПФК «Львів». Ярослав Богунов прострілив з лівого флангу, а Микита Татарков прийняв м’яч і пробив – рикошет від захисника не дезорієнтував Кудрика і він зафіксував «круглого» у руках. «Карпати» такої небезпеки не створювали, зате постійно контролювали хід гри і періодично обстрілювали ворота Богдана Сарнавського, проте цілі не досягали.

Загалом перший тайм запам’ятався величезною кількістю боротьби та фолів. Команди не стільки створювали, як намагалися зруйнувати. Особливо це стосувалося номінальних господарів. Основна боротьба точилася у центрі поля. Тім Халл підіймався незвично високо і допомагав Дмитру Кльоцу та Олексію Хахльову в опорній зоні. Попри це, якісного зв’язку з атакою в особі Матара Діейє, Ростислава Ляха та Остапи Притули, «зелено-білим» не вдавалося налагодити.

Малюнок гри по перерві майже нічим не відрізнявся від того, як розгорталися події у першій половині зустрічі. Ближче до середини тайму підопічні Романа Санжара почали активніше прориватися до володінь суперника. Втім, як і раніше, карпатівці практично не турбували Богдана Сарнавського. Креативу «зелено-білим» в атаці повинен був надати вихід на заміну Артема Козака. Карпатівцям часто не вистачало останнього пасу. При тому, що Матар пропонував себе, зміщувався у глибину і не був відірваним від партнерів. ПФК «Львів», у свою чергу, не задумувався про атаку і зрідка вибирався на протилежну частину поля.

В компенсований час команда Мелікяна залишилася в меншості. Жонатан, який протягом усього матчу був орієнтований на грубощі, отримав другу жовту картку і залишив поле. Після цього «Карпати» завдали кілька ударів по воротах суперника. Найнебезпечнішим був постріл Кльоца, проте м’яч пролетів поруч зі штангою. Фінальний штурм успіху «Карпатам» також не приніс – друга нічия у другому львівському дербі в сезоні.