Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Роман Санжар: «У першому таймі грали краще, але потім привезли собі гол» (ВІДЕО)

Роман Санжар: «У першому таймі грали краще, але потім привезли собі гол» (ВІДЕО)

Післяматчевий коментар наставника «левів».

«Сьогодні дійсно було дербі. Гра нам вдавалася – у першому таймі «Карпати» діяли краще за суперника: відкрили рахунок, мали ще моменти. Проте після перерви привезли собі гол. Відповідно втратили ту невеличку перевагу, яка у нас була. Хоча наприкінці зустрічі ми отримали право виконати пенальті й мали вирішувати гру. Втім вже через хвилину ми могли програвати. Розв’язка матчу була гострою – обидві команди створювали небезпечні моменти, однак з різних причин не скористалися нагодами. Вважаю, що «Карпати» втратили два очки. В будь-якому разі – рахунок на табло. І він об’єктивний».

«Я задоволений грою 18-річного Олексія Сича, який зіграв достойно. Щодо Володі Танчика, то він тренувався у загальній групі протягом трьох днів. У другому таймі на його гру суттєво вплинула втома. Схожа ситуація і в Ярослава Деди, який пропустив чималий термін, а сьогодні вийшов на поле і навіть мав кілька моментів».

«Відсутність вболівальників безумовно впливає на гру. У нас завжди гарна атмосфера в домашніх матчах. Якби трибуни не були порожні, то градус дербі був би ще вищим», – резюмував головний тренер «зелено-білих».


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

14 Березня 2020

Схожі новини
Спонсори