Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Карпатівці у збірних туру

Карпатівці у збірних туру

За підсумками 23-го туру Favbet Ліги українські спортивні ЗМІ сформували свої символічні збірні. У суботу «Карпати» розійшлися миром з ПФК «Львів» (1:1), а двоє гравців «левів» були «запрошені» до найкращої команди ігрового дня за версією журналістів. 

Footboom.com відзначає гру Марвіна Мартінса («Правий захисник «Карпат» в битві за Львів був лідером «зелено-білих». Марвін встигав не тільки в обороні відпрацьовувати, але і до атак підключатися. Один з таких забігів завершився відмінним розрізним пасом, після якого Мартінс зробив простріл, який і привів до автоголу Браткова. Правда, зумів захисник відіграти всього 74 хвилини, адже покинув поле через ушкодження»). 

Terrikon.com звертає увагу на дії дебютанта Володимира Танчика («Зелено-білі» нині переживають не найкращі часи, а тому гостро потребують креативних і розумних футболістів. Таким в поєдинку проти «Львова» себе показав 28-річний Володимир Танчик. Особливо хавбек запам’ятався чудовою передачею на 27-й хвилині на Мартінса, фланговий простріл якого в свої ворота зрізав захисник «Львова» Братков»).


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

16 Березня 2020

Схожі новини
Спонсори