Бігова робота, серіали та автобіографія Тайсона – як карпатівці живуть під час карантину

Пандемія коронавірусу, яка сколихнула майже увесь світ, завдала клопотів усім можливим сферам життєдіяльності. Не залишився осторонь і футбольний світ. Практично всі європейські чемпіонати взяли вимушену паузу, не кажучи вже про чемпіонат Європи-2020, який відбудеться наступного року. Якщо значна частина представників багатьох професій можуть працювати дистанційно чи робити невеликі перерви у роботі, то для спортсменів такі перебої вкрай небажані.

«Сьогодні з хлопцями працювали на базі, тренувалися у залі, – каже воротар «Карпат» Олег Кудрик. – Проте більшість часу я проводжу вдома. До того ж нещодавно у мене народилася дитина, тому займаюся хатніми клопотами і отримую задоволення від батьківства. У вільну хвилину дивлюся серіали і граю на PlayStation. Кожен усвідомлює важливість цього карантину, адже здоров’я – головна наша цінність. Сподіваюся, що проблему буде вирішено і ми знову повернемося на футбольні поля. Попереду у нас важливі завдання».

«Ми поділилися на групи по 4-5 гравців і маємо свої години занять на базі, – додає Остап Притула. – Крім залу, виконуємо бігову роботу. Для футболіста важливо тримати себе в тонусі. Також періодично виконую пробіжки в парку на Погулянці. Решта часу проводжу за переглядом серіалів та фільмів і з нетерпінням чекаю на відновлення футбольного сезону».

Попередній матч «зелено-білих» пропустив Владислав Дубінчак. «Минулого тижня я почував себе погано, однак зараз повністю одужав, – каже фланговий захисник «левів». – Майже весь карантин проводжу вдома. На вулицю виходжу доволі рідко, лише у нагальних справах. Усім складно, проте варто ставитися з розумінням до цієї ситуації. Підтримую форму, а ще дивлюся фільми. Крім того, під час карантину читаю автобіографію Майка Тайсона. Також підтримую зв’язок з хлопцями – у нас є спеціальна група в месенджері. Намагаємося підбадьорювати одне одного».

Перебуває вдома і лише зрідка виходить в супермаркет Тім Халл. «Зранку готую собі їжу, потім працюю над фізичною формою і виконую вправи, – розповідає захисник «Карпат». – Також «підсів» на фільми та серіали. Зараз на Netflix дивлюся серіал «Чорний список». А ще постійно контактую з рідними. В Люксембурзі дуже складна ситуація – у двох сотень людей діагностовано коронавірус. Вірю, що ми здолаємо всі труднощі».

Підтверджує проблеми на Батьківщині Марвін Мартінс. «З кожним днем в Люксембурзі ситуація ускладнюється. У нас не настільки велика кількість населення, однак випадків зараження дуже багато. Уряд вживатиме радикальні заходи. Щодо мене, то я майже постійно перебуваю у квартирі – це досить складно. Тішить те, що моїм сусідом є Тім Халл і ми чимало часу проводимо разом», – каже Марвін. На даний момент футболіст травмований, тому уникає навантажень. «Здебільшого переглядаю фільми та граю в онлайн-ігри з моїм товаришем з Люксембургу», – розповідає карпатівець.

За словами Андро Гіоргадзе в його рідній Грузії ситуація також складна. «У нас працюють тільки супермаркети та аптеки, люди стривожені, – каже Андро. – Я перебуваю у Львові і практично не виходжу з дому – їжджу лише на карпатівську базу. В основному, дивимося з дружиною фільми та серіали».

У рідне Мукачеве вирушив півзахисник «левів» Ростислав Лях. «Працюю за індивідуальною програмою, – зізнається футболіст. – Поруч з моїм будинком розташований майданчик, тому інколи працюю там на тренажерах. Насправді дуже скучив за футболом і з нетерпінням чекаю на відновлення УПЛ».

Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»