Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Роман Санжар: «Виконуємо усі запобіжні заходи, щоб вірус не розповсюджувався»

Роман Санжар: «Виконуємо усі запобіжні заходи, щоб вірус не розповсюджувався»

Коментар головного тренера львівських «Карпат» Романа Санжара.

«Зараз вимушена пауза у чемпіонаті, але найголовніше – це здоров’я людей. Тому як би тренерам та футболістам не хотілось цієї зупинки у змаганнях, усі мають розуміти, що відбувається у світі та в Україні… Маємо набратися сил, терпіння, обмежити себе у зайвому спілкуванні, адже здоров’я безцінне. Виконуємо усі запобіжні заходи для того, щоб вірус не розповсюджувався».

«Перебуваю у Києві разом зі своєю сім’єю. Деколи виходимо на вулицю подихати свіжим повітрям та прогулятись, але при цьому дбаємо про себе, дотримуємось правил карантину. Намагаюсь приділяти більше часу дітям, але також не відмовляюсь від перегляду фільмів та читання».

«Безумовно, така тривала ігрова пауза вплине на фізичний стан футболістів. І якщо після зимової місячної перерви гравці мали достатньо часу на повноцінну підготовку до сезону, то після завершення карантину такої можливості у нас не буде. Доведеться у стислому режимі готувати футболістів до поєдинків».

«Дали хлопцям індивідуальну роботу, перебуваємо з ними на постійному зв’язку. Маємо покладатися на професіоналізм футболістів, які повинні самостійно тримати себе у фізичному тонусі».


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

20 Березня 2020

Схожі новини
Спонсори