Марвін Мартінс: «Сподіваюся, зможемо зіграти ті дев’ять матчів, що залишилися, для завершення чемпіонату»

Легіонер «Карпат» Марвін Мартінс в інтерв’ю порталу Wort.lu розповів, як після оголошення карантину в Україні екстрено повертався на батьківщину, а також висловив жаль, що призупинення сезону сталося саме в той період, коли він виборов роль одного з ключових футболістів «зелено-білих». Нині Марвін перебуває у місті Шиффланж, в будинку батьків, що походять з Кабо-Верде.

«Складно було повернутися в Люксембург. Ситуація в Україні значно погіршилася за останні кілька днів, але ми залишалися одним з останніх чемпіонатів, де не переривали сезон. Ми провели тур за закритими дверима, але потім ситуація стала нестерпною, і треба було призупинити змагальний процес, як це сталося в інших країнах. Проблема в тому, що в Україні немає посольства Люксембургу. Мені довелося їхати в найближче, до Праги, щоб мати можливість повернутися, але мені пощастило. Потім я вилетів з Києва до Брюсселя, де мене підібрала родина. Це була ще та пригода».

«Прикро, що так перервався мій перший сезон на професійному рівні. Я був одним з ключових гравців «Карпат», і навіть забив один гол. Особисто я добре проводив час, але здоров’я – це найголовніше. Я розумію ситуацію, хоча особисто мені було невигідно, щоб сезон зупинявся. Однак кількість смертей у всьому світі – це те, що не можна було ігнорувати, справжня трагедія людства».

«У Львові я жив у квартирі і був зосереджений виключно на тренуваннях і матчах. Я чув, що говорилося про коронавірус, але мені було все одно. Однак потім я почав розуміти, що ситуація ускладнюється. Після того, як чемпіонат України був призупинений, ми все ще збиралися на тренування. Клуб надав нам тренажерний зал, де ми могли працювати, розділившись з метою безпеки на групи. Я спілкувався з Тімом Халлом, але життя стало нудним і дуже монотонним. Зараз ми можемо тренуватися індивідуально, щоб підтримувати себе у формі, але це суттєво відрізняється від звичної для нас роботи. Тренування з м’ячем на полі непросто замінити. Сподіваюся, все це якомога швидше завершиться, і ми зможемо зіграти ті дев’ять матчів, що залишилися, для завершення чемпіонату».

«На жаль, національній команді Люксембургу довелося скасувати заплановані ігри проти Кіпру та Чорногорії. Це була ще одна гарна можливість зіграти на міжнародному рівні, що завжди важливо для будь-якого футболіста. Ми можемо розвиватися лише у змаганнях проти найкращих. Я помічаю це в Україні, де є кілька команд топ-рівня, наприклад, донецький «Шахтар» та київське «Динамо». Я хочу продовжувати розвиватися як професійний гравець у всіх аспектах. Нехай все це завершиться якомога швидше, щоб ми могли повернутися до звичного ритму життя і бути щасливими».

За матеріалами: www.wort.lu
Фото: © ФК «Карпати»