Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Роман Санжар: «Для повернення потрібних кондицій команді необхідно не менше трьох тижнів»

Роман Санжар: «Для повернення потрібних кондицій команді необхідно не менше трьох тижнів»

Тренер «Карпат» розповідає, як він і його підопічні проводять карантин.

– Коли поновиться нормальне життя, скільки, на Ваш погляд, потрібно буде для того, щоби привести команду в потрібні кондиції?
– Не менше трьох тижнів. Причому цей час має включати, зокрема, два-три контрольні матчі. Розумієте, фізична форма – це одне: її можна підтримувати – принаймні на якомусь рівні. А от ігрова форма – зовсім інше: тут усе з часом забувається, тому все потрібно відновлювати.

– Як побудовано робочий процес у «Карпатах» під час карантину?
– Ми роздали футболістам план індивідуальних тренувань. При цьому розуміємо, що в кожного різні умови, тому кожен відштовхується саме від них. Наприклад, там, де зараз Василь Прийма, умови карантину дуже жорсткі, він усе робить у будинку – змоги бігати на вулиці в нього немає. Ми, тренерський штаб «Карпат», перебуваємо з хлопцями на постійному зв’язку, періодично телефонуємо всім хлопцям.

– А чим займаєтеся Ви?
– Самоосвітою. Переглядаю матчі – наші й інших команд. Постійно думаю, як покращити наше становище, гру команди. Взагалі сьогодні є багато часу саме на аналіз. Я постійно в роздумах.

– На які роздуми наштовхує Вас чемпіонат сусідньої Білорусі?
– Дивлюся майже всі матчі, навіть огляди. Раніше не спостерігав за цим турніром, а тепер прискіпливо розглядаю всі його аспекти. Загалом – мої попередні уявлення про чемпіонат Білорусі збіглися з побаченим.

– Дивлячись за матчами там, не підсилюється туга, що не маєте змоги попрацювати?
– Підсилюється. Душа рветься до роботи. Особливо коли світить сонце і футбольна погода...

– З огляду на все, не переоцінили деякі моменти життя?
– Переоцінив – думаю, як і всі. Усвідомлюєш, наскільки це чудово – просто мати змогу вийти на вулицю й попити каву в кав’ярні. Починаєш більше цінувати прості речі...


Джерело: upl.ua

30 Квітня 2020

Схожі новини
Спонсори