Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Кірил Кіриленка: «У Білорусі моя симпатія належить брестському «Динамо»

Кірил Кіриленка: «У Білорусі моя симпатія належить брестському «Динамо»

Коментар білоруського легіонера львівських «Карпат».

– Яка ситуація в Білорусі з коронавірусом?
– Якщо подивитись на статистику, то вона не втішає, але водночас держава не панікує в цьому питанні, всі намагаються жити за звичним ритмом. Щоправда, людей на вулиці менше та й у закладах нікого немає. Наразі кожен громадянин особисто обирає чи потрібна йому самоізоляція.

– Матчі місцевого чемпіонату відбуваються у плановому режимі, чи слідкуєш за ними та кого підтримуєш?
– Часто матчі чемпіонату Білорусі не переглядаю, але моя симпатія належить брестському «Динамо». Цей клуб чимало дав мені в житті, за що я йому вдячний.

– Чим займаєшся вдома? Чому приділяєш найбільше часу?
– Насправді занять багато, можна собі придумати все що завгодно. Нещодавно ось паркан фарбував (посміхається). Загалом же, напевно, як і чимало інших футболістів дивлюся фільми, вдень виконую завдання, які нам надсилає тренерський штаб, а ввечері завершую свою програму прогулянкою.

– Наскільки важко буде повертатись у робочий режим?
– Безумовно, провести без футболу два місяці дуже важко, насамперед морально. Бувають моменти, коли стає вже нестерпно, адже ти впродовж тривалого часу знаходишся без тренувань, команди та ігрової практики. З іншого боку, проводимо багато часу зі своїми близькими вдома. Зараз, коли така непроста ситуація, особливо відчуваєш, що таке справжні цінності життя. 

– З ким із гравців «Карпат» перебуваєш на постійному зв’язку?
– Насправді у нас в цьому плані все дуже зручно, адже є одна спільна бесіда у соціальних мережах, де ми обговорюємо всі робочі та інші моменти, тому з усіма футболістами підтримую тісний контакт. 


Інформаційний центр ФК «Карпати»
Фото: © ФК «Карпати»

04 Травня 2020

Схожі новини
Спонсори