Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

«Карпати» дякують за підтримку

«Карпати» дякують за підтримку

Дорогі друзі!

Наш клуб опинився у вкрай складній ситуації – захворіло багато наших гравців та працівників. Ми усі змушені піти на самоізоляцію та оголосити двотижневий карантин. Попри таку проблему я особисто вірю в те, що ми переможемо. Наші працівники, яких вірус оминув стороною, уже запропонували свою допомогу та підтримку інфікованим – купити продукти чи речі першої необхідності, допомогти матеріально. Міський голова Львова Андрій Садовий пообіцяв свою підтримку, допомогу та сприяння «у будь-який час дня і ночі». Я отримав величезну кількість дзвінків та повідомлень від футбольних людей України – усі вони підбадьорували та переконували, що спільними зусиллями вірус буде подоланий. 

Ясна річ, не міг залишитися осторонь нашої проблеми і новий власник «Карпат» Олег Смалійчук. Зараз він активно шукає варіанти аби якомога швидше потрапити до Львова і бути разом зі своїм Клубом. Ніхто з інфікованих не залишиться без допомоги, усі отримають підтримку. 

За понад 50-річну історію «Карпати» переживали складні часи. Напевно, зараз один із найважчих періодів нашого клубу. Але я вірю, що спільними зусиллями вірус буде подоланий і ми знову зберемося на наших робочих місцях – на футбольних полях, за офісними столами чи за водійським кермом. 

«Карпати» будуть жити – саме завдяки вам, тим, хто цього хоче.

Ростислав Ящишин,
виконавчий директор ФК «Карпати»

02 Червня 2020

Схожі новини
Спонсори