Четвертий арбітр – Роман Блавацький (Львів).

Спостерігач арбітражу – Андрій Шандор (Львів).

«КАРПАТИ»: Кудрик, Дубінчак, Слюсар, Гіоргадзе (Тлумак, 75), Якімець, Сич, Хахльов, А. Козак (Руніч, 58), Притула, Танчик (Хлань, 75), Бойчук (Деда, 58).
Запасні: Сасс, Береза, Карабін, Сільченко.

«ЛЬВІВ»: Сарнавський, Борзенко, Гончар (Люлька, 71), Братков, Бопесу (Клименчук, 83), Татарков, Сабіно (Приймак, 46), Богунов (Ренан, 80), Алваро (Велвес, 71), Яковеллі, Шина.
Запасні: Пеньков, Кравчук, Ходаковський, Жонатан.
Головний тренер – Георгій Цецадзе.

Голи: Деда, 61 – Сабіно, 36.

Попередження: Хахльов, 16, Гіоргадзе, 41, Слюсар, 58, Кудрик, 90+4 – Шина, 70, Богунов, 76.

Вилучення: Хахльов, 42 (друге попередження).

Четверте протистояння «Карпат» та ПФК «Львів» у сезоні завершилося нічийним результатом. На гол бразильця Сабіно «зелено-білі» відповіли влучним ударом Ярослава Деди. Вже традиційно львівське дербі не обійшлося без вилучення – цього разу ще до перерви з поля пішов карпатівець Олексій Хахльов.

У стартовому складі «Карпат» знайшлося місце дебютанту Денису Слюсарю. 18-річний футболіст розташувався у центрі оборони разом із Андро Гіоргадзе. За правий фланг захисту відповідав Володимир Якімець, для якого матч в Луцьку став першим за останні півроку – карпатівець довго лікувався після травми. На вістрі атаки опинився Александру Бойчук, якому допомагало атакувальне тріо Танчик-Козак-Притула.

Перший удар занесли до активу номінальні гості – з пострілом Джоеля Бопесу воротар «левів»Олег Кудрик впорався без проблем. «Зелено-білі»з відповіддю не забарилися. Артем Козак виконав подачу зі штрафного, а на ударній позиції опинився Бойчук – вище воріт. Згодом виникла загроза вже біля воріт Кудрика. Шина пробивав із близької відстані, однак кіпер «левів» і цього разу загрозу відвів. Пізніше у «Карпат» класну нагоду отримав Бойчук. Номінальні господарі вибігли у швидку контратаку, яка могла завершитися небезпечним пострілом форварда, однак суперник удар нападника заблокував. Через кілька хвилин Кудрика знову потурбував Шина, та для «Карпат» все минулося.

І все ж на 36-й хвилині підопічні Георгія Цецадзе відкрили рахунок. Козак втратив м’яч неподалік власних володінь у боротьбі із Сабіно. Бразилець протягнув м’яч, довго наважувався на удар і таки пробив. На своєму шляху до воріт м’яч зустрівся із ногою Гіоргадзе і дезорієнтував Кудрика – 0:1. Ще більшого драматизму наприкінці першої половини зустрічі додало вилучення Олексія Хахльова. Футболіст «левів» отримав другу жовту картку і залишив свою команду у меншості.

Одразу по перерві більше м’ячем володіли футболісти ПФК «Львів», а «Карпати» зробили ставку на контратаки. На 58-й хвилині Роман Санжар взявся кардинально змінювати гру і випустив на поле Ярослава Деду та Василя Руніча, для якого то був прем’єрний матч в УПЛ. Незабаром це принесло результат. Руніч розігнав атаку лівим флангом, відпасував на Олексія Сича, а той переадресував круглого Володимиру Танчику. Колишній футболіст ПФК «Львів» виконав чудову навісну передачу в штрафний майданчик, а Деда у падінні головою спрямував снаряд у сітку – 1:1! Згодом «зелено-білі» могли вийти вперед, проте удару Руніча забракло влучності – м’яч пролетів поруч зі штангою. До завершення поєдинку команди голів не забивали, однак тренерський штаб «Карпат» випустив на поле ще двох дебютантів: 17-річних Юрія Тлумака та Максима Хланя.