Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Школа «Карпат» уклала договір із SmartFootball – провідною компанією у сфері футбольної методології

Школа «Карпат» уклала договір із SmartFootball – провідною компанією у сфері футбольної методології

Ключовим елементом зростання вихованців футбольних шкіл, безперечно, є методологія, відповідно до якої будується увесь тренувальний процес та розуміння гри. Компанія SmartFootball добре відома у футбольному світі, як структура, що випрацьовує методики для конкретних шкіл та академій, підлаштовуючись під клубну філософію, а також інтелектуальні здібності юних вихованців та їхніх наставників. 

Раді повідомити, що школа «Карпат» уклала контракт із SmartFootball, тож тепер навчання та виховання юних футболістів стане значно ефективнішим. Як тільки в Європі знімуть обмеження щодо пересування між країнами, фахівці компанії приїжджатимуть до Львова для практичних занять із тренерами та гравцями, а також запрошуватимуть їх на стажування до провідних клубів світу. 

Олег Смалійчук на зустрічі із батьками карпатівських вихованців зазначив, що кожен тренер, який бажатиме вчитися та розвиватися – таку можливість отримає. Підписання контракту із SmartFootball – перший крок до розбудови клубної системи підготовки молодих талантів. 

Засновником SmartFootball є відомий іспанський методист Хуан Луіс Мартінес, який має солідний досвід роботи із найвідомішими футбольними брендами. Зокрема, він обіймав посаду директора з методології мадридського «Реала». 

ДОВІДКА

ХУАН ЛУІС МАРТІНЕС ГАРСІЯ

• В якості гравця виступав за молодіжну команду «Валенсії». Освіту здобував в Університетах Валенсії та Сарагоси. 

• Починаючи з 1997-го року виконував функції директора з методології «Еспаньйола». У структурі барселонського клубу працював до 2010-го року пліч-о-пліч з Маурісіо Почеттіно та Ернесто Вальверде. 

• З 2010-го по 2015-й став директором підготовки резерву та керівником відділу методології московського «Динамо».

• У 2016-му почав працювати у структурі мадридського «Реала» в якості директора з методології клубу, співпрацював із Сантьяго Соларі та Гуті. У той період королівський клуб виграв усі провідні турніри Іспанії на юнацькому рівні: чемпіонат, Кубок чемпіонів та Кубок Короля. 

• Протягом останніх двох років очолював Академію китайської команди «Чанчунь Ятай», яка ввійшла до переліку провідних футбольних Академій країни. 

• Засновник методології SmartFootball, що базується на розумових та аналітичних здібностях футболістів; автор наукових статей та книжок.


Інформаційний центр ФК «Карпати»

07 Серпня 2020

Схожі новини
Спонсори