Кубок України. «Епіцентр» – «Карпати» – 4:0 (ВІДЕО)

1-й попередній етап. 30.08.2020, 17:00. Дунаївці, стадіон «Колос». Сонячно. +31°С.

Арбітр – Іван Салаш (Калуш, Івано-Франківська обл.).

Асистенти арбітра: Дмитро Рубан (Київська обл.), Олександр Лапицький (Київ).
Четвертий арбітр – Віталій Маляр (Хмельницький).

Спостерігач арбітражу – Роман Гамаль (Чернівці).

«ЕПІЦЕНТР»: Чернобай, В. Кузів (Кіцак, 70), Кривобедрий, Ничипоренко, Буй, Беженар (Червонецький, 70), Раца (Жмуйда, 79), Р. Кузів (Процик, 79), Апанчук (Морозов, 85), Бадло, Барбоса.
Запасні: Котелба, Федоров.
Головний тренер – Ігор Бадло.

«КАРПАТИ»: Горох (Сасс, 80), Калинчук, Савчук, Даніловський, Береза, Підгурський, Панчишин, Гудзінський, Мудрик (Роман, 61), Шостак (Назарчук, 83), Іванюк.
Головний тренер – Любомир Вовчук.

Голи: Бадло, 43, Буй, 67, 83, 88.

Вилучення: Панчишин, 45 (груба гра).

Львівські «Карпати» поступилися у Дунаївцях в рамках матчу Першого попереднього етапу Кубка України. Перед самою перервою гості пропустили гол і опинилися у меншості, а в другому таймі гравець «Епіцентру» Микола Буй оформив хет-трик.

У стартовому складі «левів» з'явилося 11 дебютантів, для яких цей матч став прем’єрним у футболці «Карпат». Наймолодшим з-поміж «зелено-білих» був 16-річний нападник Дмитро Шостак. З капітанською пов’язкою партнерів на поле вивів 20-річний Орест Панчишин. Загалом же середній вік стартового складу команди Любомира Вовчука становив трохи більше 18-ти років.

На стартових хвилинах зустрічі гості частіше контролювали м’яч, однак першу небезпечну нагоду створили гравці «Епіцентру». Після подачі зі штрафного з лівого флангу Валентин Горох не найкращим чином зіграв на виході, проте Сергій Раца у ворота не влучив. На 21-й хвилині ще небезпечніше пробивав Андрій Беженар, але м’яч пролетів поруч зі штангою.

Вже у наступній атаці львів’яни відповіли ударом зі «стандарту». Панчишин заробив штрафний, а Олег Береза його нестандартно виконав. Карпатівець вирішив не виконувати навіс, а пробив по воротах, втім для кіпера господарів Сергія Чернобая це не стало несподіванкою. На 30-й хвилині «Епіцентр» був дуже близький до того, щоб відкрити рахунок. Навіс з флангу замикав бразилець Барбоса да Сільва, та з близької відстані головою пробив повз ворота.

Під завісу тайму «Карпати» пропустили. Спочатку Горох нейтралізував вихід віч-на-віч з Рацою, однак кутовий, що слідував за цією атакою, став фатальним для «левів». Беженар навісив зліва, а Віталій Бадло виграв верхову боротьбу у захисників «Карпат» і відправив м’яч у сітку – 1:0. А за мить гості залишилися в меншості. Панчишин постелився у жорсткому підкаті і завалив Віталія Кузіва – пряма червона від арбітра.

По перерві карпатівці почали діяти агресивніше в атаці. Періодично цей тиск давав результат і захисники помилялися. На 52-й хвилині Максим Іванюк підхопив м’яч і пробив з-за меж штрафного майданчика. Удар, щоправда, виявився несильним і став легкою здобиччю Чернобая. У свою чергу, команда з Дунаївців також не відсиджувалася в обороні і постійно створювала напругу поруч із володіннями суперника. Особливо активним і наполегливим був бразилець Барбоса да Сільва.

На 67-й хвилині господарі збільшили перевагу завдяки розкішному голу Миколи Буя. М’яч після пострілу гравця «Епіцентру» влучив у перекладину, а тоді опустився за лінію воріт – 2:0. Згодом Буй забив ще двічі. Спочатку черговий дальній удар практично з лінії штрафного майданчику виявився результативним, а потім гравець «Епіцентру» скористався помилкою кіпера «Карпат» Назара Сасса і встановив остаточний рахунок зустрічі.