Share this post

Любомир Вовчук: «Фактично грали з чистого листа»

Наставник львівських «Карпат» Любомир Вовчук поділився емоціями від кубкового поєдинку в Дунаївцях, де його підопічні поступилися 0:4 місцевому «Епіцентру».

«Враження виключно негативні, адже ми програли з великим рахунком. Однак на це є певні причини. Ми мали зовсім небагато часу на підготовку, крім того, у нас дуже молодий склад і комплектація ще триває. Команда не була готова і у фізичному плані – ми банально програвали у швидкості. «Епіцентр» перебував у хорошому ігровому ритмі, вони стабільно виступали в чемпіонаті аматорів. А «Карпати» фактично грали з чистого листа».

«Хоч ми і опинилися у меншості перед самою перервою, все одно готувалися до того, що в другому таймі боротимемося до кінця. Як на мене, це не була безвихідна ситуація. Нам треба звикати до дорослого футболу. Сьогодні хлопці самі переконалися у цьому. Це зовсім не те, що було у ДЮФЛ чи навіть у турнірі U-19. Значна частина наших гравців мають лише досвід виступів на юнацькому рівні. Тому навіть стартового хвилювання не уникнули».

«Попереду на нас чекає старт сезону в Другій лізі, тому необхідно ретельно готуватися до наступного матчу».