Асистенти арбітра: Володимир Бамбурак (Чернівці) та Владислав Дрикін (Рівне)
Четвертий арбітр – Марина Матковська (Хмельницький)
Спостерігач арбітражу – Олександр Троцюк (Волинська область)

«ЕПІЦЕНТР»: Попович, Бадло, Сениця, Ничипоренко (Лаврук, 66), В.Кузів (Апанчук, 74), Раца, Буй, Беженар (Пліс, 46), Р.Кузів (Івашко, 74), Кіцак, Барбоса (Федоров, 46).
Запасні: Чернобай, Кривобедрий, Червонецький, Процик.

«КАРПАТИ»: Горох, Береза, Слічний, Калинчук, Савчук, Степанчук, (Даніловський, 62), Панчишин, Гудзінський, Підгурський, Лісовик, Стень (Раделицький, 56).
Головний тренер – Любомир Вовчук.

Голи: Ничипоренко, 2, Раца, 50.

Попередження: Раца, 27 - Панчишин, 44

Вилучення: Слічний, 21

Понад годину ігрового часу підопічні Любомира Вовчука провели у меншості, а обидва голи пропустили на старті першого та другого таймів.

Господарі повели в рахунку вже на 2-й хвилині. Дальній удар Олега Ничипоренка метрів з 25-ти виявився несподіваним для кіпера «Карпат» Валентина Гороха. Воротар стрибнув у правий кут, проте не врятував – 1:0. Швидкий гол не пожвавив гру – команди практично не створювали небезпечних моментів.

Чергові неприємності для «зелено-білих» знову прийшли неочікувано. Як і в серпневому кубковому матчі, ще до перерви гості залишилися у меншості. На 21-й хвилині Сергій Раца довгою передачею зі своєї половини поля запустив на хід Барбосу да Сілву, а той в оточенні Степана Слічного та Гліба Савчука намагався прорватися до воріт. На підступах до штрафного бразилець завалився на газон, а суддя Роман Галіцин зафіксував порушення правил. На додачу рефері дістав з кишені червону картку для Слічного.

Навіть у меншості львів’яни намагалися комбінувати і шукати вільні зони. Напівмомент виник у Сергія Стеня, якого лонгболом на ударну позицію виводив Горох. Ще небезпечніше було після класного проходу Ореста Панчишина і подальшої гострої передачі на Романа Лісовика. Карпатівець фактично виходив віч-на-віч з воротарем, втім занадто далеко відпустив від себе м’яч і втратив шанс. «Епіцентр» відповів у наступній атаці, коли Барбоса та Раца ввірвалися у штрафний, проте спроба Сергія виявилася неточною. На заключній хвилині першого тайму дальній постріл Олександра Кіцака зі штрафного парирував Горох.

Другу половину зустрічі «Карпати» розпочали також абсолютно невдало. Раца прорвався флангом, захист львів’ян завалився, ніби картковий будинок, а Горох не зумів впоратися з потужним ударом з гострого кута – 2:0. Пізніше Кіцак скористався помилкою Гороха і пробив у ціль – кіпер свій огріх виправив. Щодо шансів «Карпат», то загроза воротам Єгора Поповича виникла після штрафного удару у виконанні Панчишина. Рикошет від Антона Федорова дезорієнтував Поповича, однак він зумів перевести м’яч на кутовий. До завершення поєдинку підопічним Вовчука так і не вдалося бодай скоротити відставання у рахунку.