Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

«Карпати» запустили продаж віртуальних квитків на матч – підтримай улюблений клуб у найважчий час!

«Карпати» запустили продаж віртуальних квитків на матч – підтримай улюблений клуб у найважчий час!

Друзі, як ви вже знаєте, ми не можемо провести матч «Карпати» – «Чайка» (18 жовтня, о 14:00) з глядачами через карантинні обмеження. 

Але найвідданіші вболівальники «Карпат» підтримують свій клуб, незважаючи ні на що. Ми постійно отримуємо від вас слова підтримки, пропозиції допомоги і питання, як ще можна взяти участь в переродженні рідного клубу. Ми безмежно вдячні вам, це надзвичайно мотивує рухатись далі!

Допомогти «Карпатам» дуже просто – достатньо дивитись трансляції матчів, підписуватись на наші соцмережі, користуватись послугами наших рекламних партнерів, купувати товари в нашому Інтернет-магазині і, звичайно ж, купувати квитки на матчі, коли це можливо.

На матч «Карпати» – «Рубікон», який проходив з глядачами, чимало вболівальників купили квитки, хоча розуміли, що не зможуть потрапити на гру. Ось це справжня підтримка клубу, якою вона має бути – не на словах, а на ділі. Якби всі вболівальники так підтримували клуб постійно, «Карпати» змогли б існувати за будь-яких умов!

Ми розуміємо, що наразі не можемо розраховувати на вашу постійну фінансову підтримку – клуб перебуває в занадто невизначеному стані. Але ця ситуація надихнула нас на експеримент. Ми відкрили продаж віртуальних (!) квитків на матч «Карпати» – «Чайка». Придбати їх можна на офіційному сайті «Карпат» в розділі «Квитки». Цінових категорій дев’ять – від 10 до 500 грн. 

Таким чином ви візьмете безпосередню участь у фінансуванні клубу! Після матчу ми відзвітуємо, скільки саме коштів отримали. Більше того, ви зможете обрати, на що витратити ці кошти – у п’ятницю, 16 жовтня, в телеграм каналі «Карпат» ми проведемо голосування. Варіанти такі:

• поточні витрати клубу (догляд полів, проживання і харчування, паливо, ПЛР-тести і т.д.)

• премія гравцям за найближчу перемогу

• зарплати персоналу клубу

Ми віримо, що наше гасло «Не важливо, хто навпроти. Важливо, хто поруч!» – не порожній звук для справжніх вболівальників «Карпат».

14 Жовтня 2020

Схожі новини
Спонсори