Асистенти арбітра: Денис Лупач (Суми) та Володимир Алавук (Київ)
Четвертий арбітр – Софія Причина (Львів)
Спостерігач арбітражу – Михайло Митровський (Ужгород)

«КАРПАТИ»: Сасс, Слива, Даніловський (Назарчук, 83), Калинчук, Савчук, Панчишин (Степанчук, 74), Гудзінський, Підгурський, Береза (Стень, 60), Лісовик, Раделицький (Шостак, 55).

«ВОЛИНЬ-2»: Коркодим, Мороз, Войтіховський (Крістін В., 73), Максимчук, Мартинюк (Крістін С., 46), Кузьмич, Сасовський (Лучка, 64), Богомаз (Теслюк, 58), Янчук, Чернов, Кобзар (Ольхович, 61).
Запасні: Савченко, Кузнечиков.
Головний тренер – Альберт Шахов.

Голи: Богомаз, 5 (пенальті), 15 (пенальті), Войтіховський, 52, 90+4.

Попередження: Раделицький, 21 - Кузьмич, 43

Два сумнівних пенальті Назарія Богомаза у першому таймі та ще два голи-близнюки Максима Войтіховського по перерві принесли впевнену перемогу лучанам на «Україні».

У порівнянні з недільним матчем проти «Чайки» «зелено-білі» провели дві зміни у стартовому складі. Ворота «левів» захищав Назар-Стефан Сасс, а Валентин Горох розпочав поєдинок на лаві запасних. Також з перших хвилин з’явився Роман Даніловський – це був прем’єрний вихід оборонця у стартовому складі в чемпіонаті.

Проблеми у «зелено-білих» виникли вже на 6-й хвилині. Дмитро Янчук виконав подачу від кутового прапорця, а у штрафному майданчику боротьба Гліба Савчука та Богдана Кобзаря завершилася падінням форварда волинян. Арбітриня Катерина Усова вирішила, що це слушна нагода для того, щоб призначити пенальті. Назарій Богомаз чітко виконав вирок – 0:1.

У наступній атаці Богомаз міг оформлювати дубль, однак вихід віч-на-віч з кіпером не реалізував – Сасс парирував небезпечний удар впритул. На цьому біди господарів не завершилися. Дмитро Максимчук вкинув з-за бокової лінії у штрафний майданчик, а Тимофій Калинчук вибив м’яч з-під ніг Богомаза. Проте і цього разу суддя Усова вгледіла порушення правил. Богомаз без проблем реалізував другий пенальті. До перерви карпатівці так і не змогли як слід відповісти агресією в атаці і воротам суперника практично не загрожували.

Не особливо змінилася картина на полі і після відпочинку. На початку другого тайму гостям вдалося відзначитися вже з гри. Янчук навісив від кутового, а височенний Максим Войтіховський залишився наодинці і спокійно головою відправив м’яч у ціль. Футболісти «Волині-2» могли забивати ще кілька разів – свої непогані нагоди втратив Олександр Чернов. Крім того, неодноразово довелося вступати у гру Сассу, який провів доволі успішний матч, незважаючи на чотири пропущені голи. Однак його впевнені дії не підтримали футболісти групи атаки львів’ян і практично не турбували Арсенія Коркодима. Шанс був у Савчука, втім завершальний удар захисника виявився не найкращим. У компенсований час Янчук ідеально виконав «стандарт» і м’яко навісив у штрафний майданчик, де Войтіховський вже традиційно залишився без опіки і оформив дубль ударом головою.