fbpx

Карпатівці готуються до матчу з «Буковиною» і змінюють коментатора (ФОТО, ВІДЕО)

«Зелено-білі» на заміській базі у Брюховичах провели тренування напередодні поєдинку проти «Буковини». Емоції били через край – як напівжартома сказав головний тренер команди Любомир Вовчук, не зайвим було б перенести цей запал на завтрашню гру.

До поєдинку проти «Буковини» «леви» готувалися у підтримуючому режимі, адже за короткий проміжок часу команді доведеться провести три поєдинки: 17-го листопада у Києві відбудеться перенесений матч 9-го туру з «Оболонню-2», а вже 21-го листопада «Карпати» вдома завершать першу частину сезону матчем з «Ужгородом».

Досі поза грою через травму коліна перебуває форвард нашої команди Жозеф. Кілька днів тому він пройшов поглиблене медичне обстеження, за результатами якого лікарі не рекомендували нападнику тренуватися навіть за індивідуальною програмою. Тож малоймовірно, що цьогоріч Жозеф зможе повернутися на поле в офіційних матчах.

За окремою програмою після хвороби займався нині Роман Назарчук (на фото), поява якого завтра на полі також виключена. Натомість повернувся нарешті до загальної групи захисник Степан Слічний, що дуже доречно, адже в одного із захисників «Карпат» під час вчорашнього планового тестування на COVID-19 було виявлено інфекцію.

Не допоможе команді й дискваліфікований Денис Підгурський. Як годиться, гравець буде «покараний» коментуванням матчу своєї команди на YouTube-каналі клубу. Не пропустіть!

Більше фото ви знайдете в альбомі «Тренування «Карпат» напередодні гри проти «Буковини»