Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Стань патроном «Карпат» та отримай особливий статус!

Стань патроном «Карпат» та отримай особливий статус!

Друзі, цей день настав! Ми запустили революційний для нашого футболу проєкт – «Карпати» стали першим українським клубом з офіційною сторінкою на міжнародній платформі донатів Patreon.

Що таке «Карпати»? Назва? Історія? Емблема? Команда? Так, звісно. Але все це нічого не вартує без однієї складової – вболівальників. У «Карпат» більше немає власника-олігарха, який бавиться клубом на власний розсуд. Але у «Карпат» залишається одна з найбільших в Україні армій вболівальників. Тепер «Карпати» – це ви.

Для того, щоб перетворити ці пафосні слова на реальність, необхідні дві речі – відповідальність вболівальників і можливості впливу на клуб. Відповідальність – це усвідомлення, що без вашої підтримки і допомоги не буде жодного прогресу клубу, він взагалі може померти. А можливості – це інструменти впливу на діяльність «Карпат». Patreon якраз дає такі інструменти.

Система працює дуже просто – заходите на patreon.com/fckarpatylviv, обираєте щомісячний платіж, який вам підходить (3, 6, 15 або 30 євро) і вказуєте банківську картку, з якої ця сума буде списуватись автоматично (в гривневому еквіваленті). В разі чого ви можете відписатись в будь-який момент. Важливий нюанс – збір коштів на Patreon відбувається максимально прозоро, кожен відвідувач сторінки «Карпат» може бачити в режимі онлайн кількість патронів і загальну суму.

Чим більший ваш платіж – тим більше можливостей ви отримуєте. Весь перелік вказано на Patreon. Найголовніша можливість – ви станете не просто вболівальником, а отримаєте особливий статус і почнете певною мірою керувати клубом. Зустрічі з керівництвом, голосування в закритих опитуваннях, різні ексклюзивні права і т.д. А найцікавіша можливість – вписати себе в історію «Карпат» в прямому сенсі цього слова. Прізвище кожного, хто стане патроном «Карпат» до 1 лютого, ми використаємо в дизайні ігрової форми наступного сезону!

Ми розуміємо, що зараз клуб переживає не найкращі часи. Більшість вболівальників зайняли позицію «спершу зробіть щось – тоді ми подумаємо, чи вас підтримувати». Тому розраховувати на велику кількість патронів одразу – наївно. З іншого боку, ми сподіваємось на ваше розуміння, що саме в такі часи клубу найбільше потрібна підтримка вболівальників. Не лише віра і добрі слова, а поради, дії, фінанси.

Наша мрія – зібрати в майбутньому 10 тисяч патронів, тоді вболівальники закриють майже половину витрат клубу УПЛ! 5 тисяч вболівальників, які підтримують гривнею – теж буде фантастичним результатом і дуже серйозною допомогою клубу. Та навіть тисяча – це вже вагомий внесок, за ці гроші можна, наприклад, покрити витрати на догляд усіх полів.

Ми відмовляємось вірити, що на мільйонне місто і весь західний регіон не знайдеться хоча б тисяча людей, готових виділити 100-200 грн в місяць на улюблений клуб. Бо який тоді в усьому цьому сенс?

28 Грудня 2020

Схожі новини
Спонсори