Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Меморіал Юста: старт «Карпат» на турнірі перенесено (ОНОВЛЕНО)

Меморіал Юста: старт «Карпат» на турнірі перенесено (ОНОВЛЕНО)

Вже цієї суботи мав відбутися перший матч «Карпат» на традиційному Меморіалі колишнього головного тренера львівського клубу Ернеста Юста проти збірної Львівської області. Однак через суттєве погіршення погодних умов усі матчі турніру, заплановані цього тижня, перенесено. Про місце та час проведення поєдинку ми повідомимо додатково.

Карпатівці цими днями проводять тренування на майданчиках зі штучним покриттям стадіонів «Україна» та «Сокіл», не забуваючи про силову підготовку у тренажерних залах. За словами головного тренера «Карпат» Любомира Вовчука, повернувся до загальної групи Костянтин Бичек. 20-річний півзахисник виступав за юніорську та молодіжну команди «Карпат», а перед початком нинішнього сезону отримав травму, від якої повністю відновився лише зараз. 

Приєднався до команди і 18-річний Назарій Стегніцький, який склав компанію іншим двом воротарям «Карпат» - Назару-Стефану Сассу та Валентину Гороху. Поступово втягується у тренувальний процес Владислав Мудрик, якого було прооперовано після травми.

Нагадаємо, що «Карпати» на Меморіалі Юста потрапили до Групи 3. Окрім збірної Львівської області суперниками нашої команди будуть «Шпілярі» (Львів) та «Стандарт» (Артасів/Сулимів). 

10 Лютого 2021

Схожі новини
Спонсори