Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Гліб Савчук та Дмитро Шостак залишають «Карпати»

Гліб Савчук та Дмитро Шостак залишають «Карпати»

«Зелено-білі» попрощалися з 17-річним захисником Глібом Савчуком та його однолітком, нападником Дмитром Шостаком. Обидва гравці продовжать кар’єру в ФК «Рух».

«Карпати» розраховують поповнити клубний бюджет у майбутньому, адже зберегли 50% трансферних прав від наступного продажу цих футболістів.

Гліб Савчук провів у нинішньому сезоні у складі «Карпат» 8 матчів (4 – у стартовому складі). Стільки ж разів, але виключно на заміну, виходив на поле і Дмитро Шостак.

Нагадаємо, наприкінці січня «Карпати» здійснили рекордний трансфер в історії Другої ліги, заробивши на переході Максима Хланя до луганської «Зорі» і додатково зберігши  відсоток від наступного продажу футболіста. Трохи раніше до «Минаю» перейшов півзахисник Орест Панчишин, а «Карпати» отримали компенсацію за підготовку гравця.

В складі команди Любомира Вовчука залишається 20 гравців. Вони вийшли з відпустки 3 лютого і розпочали підготовку до відновлення сезону. Через негоду орієнтовно на тиждень перенесено старт команди на Меморіалі Ернеста Юста, наразі карпатівці займаються на штучних полях та в тренажерному залі.

14 Лютого 2021

Схожі новини
Спонсори