Офіційний сайт ФК «Карпати» Львів

Нова модель підтримки «Карпат», яка може змінити все!

Нова модель підтримки «Карпат», яка може змінити все!

Друзі, ми запустили ще одну унікальну можливість приєднатись до нашого клубу – щомісячний платіж на Patreon для приватних компаній.

Цікаво, що саме так відроджувались «Карпати» в 1989 році. Для цього планували зібрати 1 млн рублів від вболівальників і підприємств – на ті часи це 1,6 млн доларів! Вже за 3 місяці вдалося зібрати півмільйона з різних організацій. А вболівальники ставали членами клубу: школярі платили 1 карбованець в рік, пенсіонери, студенти і військовослужбовці – по 3, а решта – по 5. Скоро ми детально розкажемо про ті події в окремому матеріалі.

32 роки по тому нам доводиться проходити цей шлях знову. Але це найкращий шлях з можливих. Бо фундаментом «Карпат», який не дасть їм зникнути, можуть стати лише вболівальники – люди, які ніколи не кинуть рідний клуб.

Наразі у нас 572 патрони, які щомісяця донатять «Карпатам» більше 3 тисяч євро. Це вже суттєва допомога, і ми переконані, що вона буде зростати. Але цього все ще мало, щоб дотягнути до літа, оновити клуб і почати відродження. Тому ми хочемо залучити і підприємства, де працюють люди, яким не байдужа доля «Карпат». Переконані, що таких тисячі – IT-компанії, туризм, торгівля, виробництва та багато інших. Якщо хоча б кілька десятків фірм почнуть підтримувати наш клуб, це стане справжнім проривом в побудові оновлених «Карпат»!

За таку підтримку ми готові щиро віддячити. Підприємства, які оберуть щомісячний платіж на 100 євро, отримають всі можливості 30-єврових патронів (участь в закритих опитуваннях, іменне місце на стадіоні, профіль на офіційному сайті, фінансовий звіт, 3 чорних браслети та інше) і ще три ексклюзивні «плюшки» - ігрову футболку з логотипом компанії, яку можна буде повісити на стіну, окремий пост в усіх соцмережах «Карпат» про початок співпраці в клубом та власний банер на стадіоні. А компанії, які підпишуться на платіж 200 євро в місяць, крім усіх вищезгаданих переваг, зможуть провести товариський матч з «Карпатами»!

Але ця ідея не спрацює без вашої допомоги, друзі. Запропонуйте вашій компанії підписатись на Patreon «Карпат», загітуйте близьких, які мають власний бізнес, поширте цей пост, можете і самі підписатись на 100 чи 200 євро. Коли всі у Львові будуть знати, що можна стати частиною «Карпат», тоді це спрацює!

Сторінка «Карпат» на Patreon
Відеоінструкція, як стати патроном

17 Лютого 2021

Схожі новини
Спонсори