Share this post

Меморіал Юста: «Карпати» починають з розгромної перемоги (ВІДЕООГЛЯД)

Сьогодні футболісти «Карпат» у Винниках на стадіоні імені Богдана Маркевича у першому матчі групового етапу Меморіалу Ернеста Юста з рахунком 6:0 здобули перемогу над «Стандартом» (Артасів).

Як і очікувалося, гра пройшла за беззаперечної переваги старшої за рангом, але юної за віком львівської команди. Рахунок матчу відкрив Назар Сущак, який замкнув передачу Костянтина Бичека. Згодом підопічні Любомира Вовчука подвоїли перевагу. Після передачі Романа Даніловського захисник «Стандарта» невдало зупинив м’яч і Любомир Степанчук свого шансу не втратив. За кілька хвилин Юрій Раделицький вийшов віч-на-віч з голкіпером і пробив повз нього у незахищені ворота.

Четвертий гол в активі Костянтина Бичека, який виконав бездоганний удар з лінії штрафного. Не залишив поле без м’яча і Жозеф, якого вивів на ударну позицію Вадим Гудзінський. Остаточний рахунок матчу встановив Бичек, скориставшись пасом від Даніловського і оформивши «дубль» – 6:0.

Післяматчевий коментар головного тренера «Карпат» Любомира Вовчука:
«Враховуючи, що це була перша гра у новому році, то гравці проявили непогану активність, що й було потрібно. Матч пройшов за відчутної переваги нашої команди. З самого початку намагалися пресингувати суперника і це дало свій результат. Багато комбінували, що й призвело до красивих голів та загалом хорошої гри. У цьому матчі не брали участь молоді гравці з клубної Академії футболу, яких нещодавно заявили для участі в офіційних матчах. Вони у складі УФК «Карпати U-17» також готуються до участі у Меморіалі Юста, але ми поступово будемо залучати їх до основної команди».

Склад «Карпат»: Горох (Сасс, 46), Даніловський, Слива, Калинчук, Береза (Слічний, 46), Гудзінський, Бичек, Степанчук (Підгурський, 46), Сущак (Іванюк, 46), Раделицький (Жозеф, 46), Лісовик (Стень, 46).
Голи: Сущак, Степанчук, Раделицький, Бичек (2), Жозеф.