«НИВА»: Карабін, Сербул, Петрук (Бондар, 46), Маляренко (Браславський, 46), Калітов, Попов, Зеленевич, Хохлов, Загорулько (Осмоловський, 89), Георгієв (Загробський, 84), Білик.
Запасні: Гурідов, Подкуйко, Громок, Кучер, Федорук.

«КАРПАТИ»: Сасс, Даніловський, Калинчук, Береза, Степанчук (Мудрик, 81), Підгурський, Бичек, Гудзінський, Лісовик, Сущак (Стень, 65), Жозеф (Раделицький, 73).
Запасні: Горох, Слічний.
Головний тренер – Любомир Вовчук.

ГОЛИ: Загорулько, 7, 72, Калітов, 37, Браславський, 87 – Береза, 20, Сущак, 28
Попередження: Загробський, 90

Господарі відкрили рахунок вже у дебюті, коли після передачі з правого флангу досвідчений Артур Загорулько, президент «Ниви»,  головою пробив повз Сасса. Свого часу у молодіжних чемпіонатах України Загорулько забив 38 голів.

Проте підопічні Любомира Вовчука доволі швидко відігралися. Олег Береза нагадав про своє вміння виконувати штрафні удари і підкрутив м’яч у «дев’ятку», забивши свій перший гол у чемпіонаті. При цьому нарешті перервалася безгольова серія карпатівців у другій лізі, яка з 19 жовтня минулого року тривала 524 хвилини.

За 8 хвилин карпатівці знову забили красень-гол. Назар Сущак дальнім ударом перекинув м’яча через 32-річного воротаря Ярослава Карабіна. Для Сущака це також був перший гол у нинішньому сезоні. Під кінець тайму вінничани вирівняли становище. Після подачі з кутового влучно пробив головою капітан «Ниви» Олександр Калітов.

Ледь розпочався другий тайм, як карпатівці знову могли вийти вперед, але Роман Даніловський дальнім ударом пробив над поперечиною. Натомість неприкритий Загорулько, перебуваючи у штрафному, пробив влучно. Під кінець матчу гравці «Ниви» скористалися помилкою в обороні «Карпат» і Браславський свого шансу не втратив – 4:2.

Головний тренер «Карпат» Любомир Вовчук:
– В першому таймі намагалися нав’язати суперникам свою гру, вдалося забити два красивих голи, перервавши свій затяжний безгольовий серіал. У другому таймі далася взнаки коротка лава запасних. Заміни ж, які провела «Нива», пішли вінницькій команді на користь, а наша команда фізично трохи підсіла. Маю й суттєві зауваження до лінії оборони. Попереду на нас чекає виїзний матч 25 березня з «Поділлям». На відміну від гри у Вінниці цей поєдинок відбудеться не на штучному полі. Тому по поверненні до Львова будемо шукати можливість тренуватися на натуральних полях.