«Чернігів» – «Карпати» – 0:1. Відеоогляд

«Чернігів»: Лутченко, Борщ, Ментей, Зенченко, Романченко, Бибік, Мироненко, Макаренко (Кирин, 46), Койдан, Сердюк, Кохановський.
Запасні: Ширай, Кривобороденко, Мчедлішвілі, Конопко, Науменко, Вересоцький.

«Карпати»: Горох, Мудрик, Калинчук, Слива, Береза, Степанчук (Раделицький, 85), Сущак (Підгурський, 67), Гудзінський, Даніловський, Лісовик, Жозеф.
Головний тренер – Любомир Вовчук.

Гол: Мудрик, 70
На 90+2 хвилині Береза не реалізував пенальті

Попередження: Борщ, 87 – Калинчук, 28, Жозеф, 85, Раделицький, 87

Обидві команди підійшли до матчу не в найкращому ігровому тонусі, адже були змушені пропустити попередній тур. Через суттєві кадрові втрати до заявки «Карпат» на сьогоднішній поєдинок потрапили лише 15 футболістів.

Перший тайм не був багатим на гольові моменти. Хіба в його середині підопічні Любомира Вовчука видали доволі інтенсивну 5-хвилинку, окупувавши штрафний майданчик господарів і подавши серію кутових. «Чернігів» відповів дальнім ударом Бибіка – Горох блискуче з ним впорався.

Одразу по перерві юний кіпер «Карпат» знову виконав сейв, коли його ворота фактично впритул розстрілювали після розіграшу стандарту. А на 70 хвилині «леви» відкрили рахунок: партнери вивели Жозефа на ударну позицію, форвард влучив у стійку, однак м’яча підхопив Лісовик, віддав на Мудрика, який пробив по центру незахищених воріт – 0:1. Вже у доданий арбітром час карпатівці заробили пенальті за гру рукою у штрафному майданчику, однак з ударом Берези впорався голкіпер.

Таким чином «Карпати» перервали серію з 7 поразок поспіль, а також вперше у матчах чемпіонату залишають свої ворота «сухими».

Наступний поєдинок львів’яни проведуть у середу проти галицьких «Карпат».