«Карпати» – «Карпати» (Галич): напередодні матчу

Вже у середу «зелено-білі» на стадіоні «Сокіл» о 12:00 зіграють матч 17-го туру проти «Карпат» з Галича, одного з лідерів першості.

У команді покращується кадрова ситуація: за словами головного тренера «Карпат» Любомира Вовчука у лазареті продовжує перебувати лише Максим Іванюк, натомість у загальній групі вже тренується Костянтин Бичек. Зможе допомогти команді й Степан Слічний, який відбув одноматчеву дискваліфікацію. Під питанням хіба участь у грі Олега Берези, який зазнав пошкодження у поєдинку з ФК «Чернігів».

Щодо наших суперників, то через перебір жовтих карток пропускатиме гру один з кращих бомбардирів галицьких «Карпат» Андрій Бей.

Арбітром матчу призначено Крістіну Козорог, яка у нинішньому сезоні вже обслуговувала матч за участю нашої команди («Карпати» – «Буковина» – 0:3).

Нагадаємо, у попередньому турі карпатівці на виїзді перемогли ФК «Чернігів», перервавши серію з 7 поразок поспіль. Єдиним голом відзначився капітан «Карпат» Владислав Мудрик, який за підсумками туру потрапив до символічної збірної.