«Карпати» (Львів) – «Карпати» (Галич) – 1:3

«Карпати» (Львів): Горох, Мудрик, Калинчук, Слива, Слічний, Степанчук, Бичек, Гудзінський, Даніловський (Стень, 64), Жозеф, Лісовик (Сущак, 64).
Запасні: Сасс, Підгурський, Раделицький, Береза, Стегніцький.

«Карпати» (Галич): Зеленський, Поручинський (Вичіжанін, 85), Матушевський (Авраменко, 85), Никитюк (Марушка, 68), Нагорний, Вербний, Лебедь (Худоб’як, 61), Страшкевич, Патанеллі, Хомченко, Семчук (Танчин, 79).
Головний тренер – Роман Гнатів

Голи: Бичек, 86 – Лебедь, 47, 57, Хомченко, 90+2 (пенальті)

Попередження: Мудрик, 31, Жозеф 90+2 – Поручинський, 81

За екстремальних як для середини весни погодних умов львівські «Карпати» поступилися «Карпатам» з Галича.

У першому таймі команди тривалий час намагались адаптуватись до газону, рясно вкритого мокрим снігом. Лише на 19 хвилині виник перший гольовий момент – Никитюк, оборонець «Карпат» з Галича, підключився до розіграшу стандарту і в один дотик пробив у поперечку. Згодом Лукас накрутив кількох карпатівців і завдав удару з лінії штрафного, однак не сильно, без проблем для Валентина Гороха. З подібної позиції пробивав і Страшкевич, але не влучив у ворота.

Підопічні Любомира Вовчука терпіли, тримали удар і таки знайшли свій вбивчий момент. На 43 хвилині Бичек здорово пасом врозріз вивів Жозефа на ударну позицію, той катнув повз Зеленського, однак удару забракло сили й оборонець виніс м’яча з лінії воріт.

Здавалося, долю матчу було вирішено ще у дебюті другої половини гри. На 47 хвилині захисники львів’ян «наварили» у штрафному, де найбільш спритним виявився Лебедь і розстріляв ворота Гороха. За 10 хвилин Патанеллі виконав чудову передачу з флангу, Семчук пробив по воротах, кіпер «зелено-білих» відбив м’яча на Лебедя, який оформив дубль.

Однак наприкінці гри львів’янам вдалось скоротити відставання у рахунку. Після розіграшу стандарту Бичек головою пробив у ближній кут воріт Зеленського – 1:2. Та вже у доданий час гості заробили пенальті, яке реалізував Хомченко.

Головний тренер «Карпат» Любомир Вовчук:
– Розуміємо, що суперники знаходяться на різних турнірних та вікових полюсах. Свідомо віддали ініціативу гостям, намагаючись пресингувати і діяти на контратаках. При завершенні наших атак відчувалася відсутність досвіду у молодих гравців. Вже не вперше через втрату концентрації пропускаємо чимало голів на початку першого чи другого таймів. Загалом грою своїх підопічних я радше задоволений, а от результатом, ясна річ, ні. Вважаю, що зіграли гідно проти одного з лідерів. Якщо є гра, то з часом прийдуть і результати.

Свій наступний матч «Карпати» зіграють 19 квітня у гостях проти ФК «Рубікон».