fbpx
Купуйте онлайн без черг!КВИТКИ
Карпатівські рюкзаки зі знижкою 50% - лише 325 грн!FCKL Store

«Ладомир» – «Карпати» – 5:2

«Карпати» (стартовий склад): Мостова, Вишневська, Крищишин, Цурак, Куп’як, Голуб, Тарасенко, Матвіїшин, Чайка, Корнацька, Зубар.

Голи: Корнацька, 6, Матвіїшин, 71 – 28, 54, 74, 88, 90+1
На 56 хвилині Надія Чайка не реалізувала пенальті (воротар)

Карпатівки вийшли вперед у рахунку вже на 6 хвилині матчу: Наталія Корнацька здійснила ривок флангом і пробила у ближній кут. У середині тайму «Ладомир» після контратаки рахунок зрівняв, а на 54 хвилині скористався помилкою «Карпат» при створенні офсайду – 2:1.

Щойно розвівши м’яча з центру поля, карпатівки заробили пенальті за фол проти Юлії Зубар, проте з ударом Надії Чайки впоралась голкіпер. На 71 хвилині чудовий удар здалеку виконала Стефанія Матвіїшин – 2:2. Однак через три хвилини обвідним ударом з кута штрафного відзначилась вже Христина Перевізник, а на 88 та 91 хвилинах господарки поля встановили остаточний результат – 5:2.

Взяти реванш у «Ладомира» карпатівки зможуть вже найближчої середи, в ¼ Кубка України.