fbpx

«Ескулаб» – новий партнер «Карпат»!

Ми раді повідомити про початок співпраці з медичною лабораторією «Ескулаб». Це одна з провідних лабораторій України, яка виконує понад 800 видів діагностичних досліджень з міжнародним рівнем якості. Мережа «Ескулаб» налічує більш ніж 100 відділень по всій Західній Україні та в Києві.

«Для «Карпат» великий успіх – знаходити нових партнерів в такий складний для клубу і країни час, – говорить комерційний директор «Карпат» Дмитро Копій. – Співпраця з лабораторією «Ескулаб» – це не лише фінансова вигода для клубу, а й впевненість у надійності досліджень на COVID-19. Ми вже почали користуватись послугами «Ескулаб» і повністю задоволені результатом, тому можемо сміливо рекомендувати цю лабораторію нашим вболівальникам».

Медичний директор лабораторії «Ескулаб» Станіслав Луговський в свою чергу зазначив: «Карпати» – найвідоміший спортивний бренд Західної України. Тому ми з задоволенням починаємо співпрацю з львівським клубом. Бажаємо перемог «Карпатам», а про здоров’я гравців і діагностування COVID-19 подбають професіонали «Ескулаб».