Три голи за 18 хвилин: поступаємось «Епіцентру»

За відсутності дискваліфікованих Миколи Буя та Барбоси роль бомбардира у складі «Епіцентру» взяв на себе Руслан Івашко. Перший гол гостям подарував рефері, призначивши пенальті за гру рукою у штрафному Олега Берези. М’яч справді торкнувся руки захисника, однак безпосередньо від голови футболіста, що не є порушенням правил. Івашко з 11 метрів пробив влучно – 0:1.

За 5 хвилин Беженар з лівого флангу викотив Івашку, який з лінії штрафного в дотик поклав м’яча у кут воріт. Ще однією результативною дією Івашко відзначився, коли головою з гострого кута пробив після подачі зі штрафного – м’яч рикошетом від Мудрика влетів у дальній кут.

Карпатівці у першому таймі мали єдину реальну нагоду відзначитися, коли після непорозуміння у захисті «Епіцентру» пробивав Бичек, однак голкіпер врятував гостей від голу.

По перерві чудовий шанс втратив Стень, пробивши після передачі Даніловського впритул зі стійкою. Міг відзначитись і Береза, однак м’яч після його фірмового штрафного пролетів поруч з дев’яткою.

«Карпати»: Горох, Мудрик, Калинчук, Слива, Береза, Степанчук, Гудзінський (Підгурський, 79), Бичек, Сущак (Даніловський, 63), Стень, Жозеф (Раделицький, 76).
Запасні: Сасс, Назарчук, Слічний, Стегніцький.
Головний тренер – Любомир Вовчук.

«Епіцентр»: Попович, Бадло (Жмуйда, 58), Захарченко (Геловані, 54), Ничипоренко, Кузів В., Кузів Р., Кривобедрий, Беженар, Пліс (Процик, 69), Івашко (Федоров, 76), Червонецький.
Запасні: Котелба, Раца, Морозов.