fbpx

Карпатівки мінімально поступаються «Восходу»

У середині тайму карпатівки мали ідеальну нагоду: Матвіїшин пробивала з лінії штрафного, м’яч влучив у поперечку. На добиванні зіграла Корнацька – і знову поперечка і стійка! Зрештою м’яч опинився у сітці, однак арбітриня зафіксувала порушення правил з боку карпатівки. У цьому епізоді травмувалась єдина воротарка «Восходу» Устінова, і лише в перерві її замінила номінальна півзахисниця Осіпян.

Ще у першій половині гри наша команда могла відкривати рахунок, але Зубар не реалізувала вихід віч-на-віч.

По перерві ближчими до перемоги були господарки поля. Вирішальним став удар після індивідуального проходу Вікторії Головач – 1:0.

У турнірній таблиці львів’янки залишаються на 5 місці, однак вже сьогодні у разі перемоги над «Ладомиром» їх може обійти «Маріуполь».

«Восход» (Стара Маячка) – ЖФК «Карпати» (Львів) – 1:0

«Карпати»: Мостова, Куп’як, Крищишин, Вишневська, Тарасенко, Чайка, Зубар, Галан, Корнацька (Рисак, 75), Петрусевич, Матвіїшин.