fbpx

Патрони «Карпат» зіграли товариський матч з менеджментом клубу

Перед вчорашнім поєдинком «Карпат» з «Оболонню» на тренувальному полі біля стадіону «Україна» у дружньому матчі зустрілися патрони «зелено-білих» та збірна «аферистів».

Матч закінчився плачевно для нашого суперника – 9:2. Але заради справедливості треба відзначити два моменти. По-перше, рахунок явно не по грі – патрони розгубились на перших хвилинах, але потім давали справжній бій.

А по-друге, «аферисти» настільки хотіли не зганьбитись, що трішки перестарались із підсиленням. Команду очолив Олег Бойчишин, він же виконував функції арбітра матчу. А на позиції форварда діяв Жозеф, який пропускав гру «Карпат» через дискваліфікацію. Щоправда, жодного гола він не забив.

«Зіграв» в цьому матчі навіть Кополовець: футболка з цим прізвищем займає особливе місце у колекції виконавчого директора «Карпат» Ростислава Ящишина. Що не дивно, враховуючи їхні теплі стосунки. Прізвище на спині так мотивувало Ящишина, що він став автором голу ледь не першим дотиком до м’яча. Інші автори голів: Копій (2), Мельничук (2), Ковальський (2), Гринишин-молодший і Ревенко.

А от у капітана «зелених» Сергія Болотнікова гра відверто не пішла – лише один асист на його рахунку. Він переконував усіх, що на це є об’єктивні причини – команди грали футбольним м’ячем, а наш фантазіста звик до футзального. Ну, все як завжди – винні м’яч, поле, погода, в нього були претензії навіть до арбітра, тобто свого ж тренера )

Так чи інакше, усім учасникам сподобалась ідея. Будемо намагатись організовувати такі матчі частіше!

Якщо хочеш до нас, ставай патроном – https://fckarpaty.com/patreon