fbpx

Карпатівці відвідали дитячий будинок

У дитячому будинку «Благодать», що на Високому Замку, виховуються тридцять хлопчиків та дівчаток віком від 6 до 16 років. Переважно це дітки із сімей, чиїх батьків позбавили батьківських прав. Кілька місяців вони чекали на візит карпатівців, однак через карантин довгоочікувана зустріч відбулась лише зараз.

Владислав Мудрик, Тимофій Калинчук, Олег Береза, Роман Даніловський, Костянтин Бичек, Денис Підгурський та клубний оператор Віталій Ковальський з подарунковими пакунками одразу потрапили в обійми дітей.

Цього дня було все: матч з такими емоціями, яким позаздрив би чемпіонат світу, розбиті коліна і цілющий подорожник, перегони на головах, галаслива черга за подарунками, щирі питання про все на світі.

А дівчата, які не грали у футбол, робили гравцям «Карпат» моднючі зачіски з квітів. Ясна річ, найбільший попит мала шевелюра Мудрика, який мужньо витримав усі експерименти.

Карпатівці обіцяли неодмінно зустрітися ще та запросили своїх юних вболівальників відвідати останній домашній матч сезону на стадіоні «Україна» 11 червня.