fbpx

«Карпати» мінімально поступаються «Буковині»

Практично усі небезпечні моменти у першому таймі біля воріт нашої команди виникали після стандартів. На 13 хвилині «Карпатам» пощастило: після навісу зі штрафного боротьбу у карному виграли суперники, м’яч відскочив до Козлова, який пробив у штангу. Згодом Орнат прямим ударом зі штрафного запустив м’яча над поперечкою.

Черговий розіграш стандарту завершився голом – після подачі у штрафний карпатівці не встежили за Еногелою, який розстріляв ворота Гороха – 1:0. Рахунок ще до перерви міг бути більшим, однак Орловський після подачі з кутового головою пробив трохи вище воріт.

У другому таймі карпатівці додали в атакувальних діях після заміни Раделицького на Жозефа. Однак реальну нагоду забити створили лише на 78 хвилині: після подачі зі штрафного м’яч застряг у воротарському майданчику, однак жоден з трьох карпатівців не зміг проштовхнути його до сітки.

Попри поразку, «зелено-білі» залишились на 12 сходинці турнірної таблиці, на одне очко випереджаючи «Волинь-2».

Вже цієї п’ятниці на нашу команду чекає виїзд до Ужгорода на поєдинок з одним з лідерів першості.

«Буковина» – «Карпати» – 1:0

«Карпати»: Горох, Мудрик, Калинчук, Слива, Береза, Степанчук (Підгурський, 79), Гудзінський, Бичек, Даніловський, Сущак (Стень, 61), Раделицький (Жозеф, 56).
Запасні: Стегніцький, Назарчук, Слічний.
Головний тренер: Любомир Вовчук.

Гол: Еногела, 38

Попередження: Еногела, 67, Калайтан, 77, Орловський, 86, Рябий, 88 – Слива, 24, Сущак, 53