fbpx
Купуйте онлайн без черг!КВИТКИ
Карпатівські рюкзаки зі знижкою 50% - лише 325 грн!FCKL Store

Поступаємось в Ужгороді, але зберігаємо 12-те місце

Господарі, які у разі перемоги здобували путівку до першої ліги, вже у першому таймі створили моментів на кілька матчів вперед. На 7 хвилині Ряшко дивом не влучив у фактично порожні ворота, такий же трюк згодом виконав Машталер, його ж удар впритул через дві хвилини парирував Горох.

«Ужгород» відкрив рахунок на 33 хвилині: Вишневський був першим на добиванні. За 10 хвилин Майборода скористався помилкою захисту «Карпат» – 2:0. Карпатівці відповіли небезпечними ударами Гудзінського та Бичека – голкіпер зіграв надійно.

По перерві Майборода знову покарав карпатівців за недбалість у захисті – 3:0. Підопічні Любомира Вовчука могли забивати у другій половині зустрічі, однак м’яч після ударів Бичека та Берези пройшов повз стійку, а з ударом Сливи впорався Готра.

Карпатівці завершать сезон 11 червня домашнім матчем проти вінницької «Ниви».

«Ужгород» – «Карпати» – 3:0

«Ужгород»: Готра, Федак, Допілка, Сартіна, Цень, Шкіндер, Ряшко, Пуканич, Вишневський, Машталір, Майборода.
Головний тренер: Володимир Васютик.

«Карпати»: Горох, Мудрик (Назарчук, 46), Калинчук, Слива, Береза, Степанчук, Гудзінський, Бичек (Підгурський, 80), Даніловський, Сущак (Стень, 46), Жозеф.
Запасні: Стегніцький, Раделицький, Лісовик.